Skocz do zawartości

"Waga" bazy - zarządzanie załącznikami i dużymi plikami

Polecane posty

W kliencie poczty wbudowanym w Gestora widzę możliwość współdzielenia plików i kopiowania ich na zewnętrzna ogólnodostępna chmurę (Dropbox, Google). Wskazujemy jak duże pliki mają tam trafiać. Pytania w związku z tym 

  • czy jest możliwość automatyzacji kopiowania polików mniejszych niż 1 MB (to minimalna wartość jaką da się wprowadzić) 
  • jak działa ten mechanizm, bo niestety do tej pory nie udało mi się umieścić tam czegokolwiek

Czy biblioteka dokumentów / załączników ma możliwość funkcjonowania na zasadzie osadzania plików chmurze, do której loguje się Gestor a nie w samej bazie Gestora ?

 

Link to postu

Może Pan wybrać opcję "Tak, zawsze" i wtedy każdy plik, który będzie Pan dodawał do wiadomości pocztowej będzie wysyłany na chmurę. Żeby użyć tego mechanizmu musi Pan zalogować się na jeden z serwisów i wskazać jego użycie w polu: Serwis przechowywania załączników.

image.png.6dd41b7e738ce8eaa97a2f8f999c7d19.png

 

Biblioteka załączników nie ma takich możliwości.

Link to postu

Rozumiem, że chodzi o załączniki tylko przeze mnie wysyłane i nie ma takiej możliwości dla tych które przychodzą ?

Co do użycia i zalogowania - Gestor jest zalogowany do chmury , próbnie wysyłałem załącznik 7MB no i tam nie trafił stąd moje pytania 

Edytowane przez Dominik Lipka
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...