Skocz do zawartości

Zmiana ceny na cenniku

Polecane posty

Dzień dobry,

Po ostatniej aktualizacji programu usunęliście na zbiorczej aktualizacji cennika takie kolumny jak zmiana ceny nabycia, zmiana ceny sprzedaży, zmiana narzutu, zmiana marży - były w jednostkach i w procentach. To było na prawdę genialne i proste zarazem, cieszyłem się z tego przy przedostatniej aktualizacji modułu cenników, a tu nagle ni stąd ni zowąd zabraliście to :( :( Chyba, że gdzieś to ukryliście, a ja przeoczyłem...

Link to postu

Nic nie usunęliśmy :) Przy okazji aktualizacji do v25 operacja aktualizacji cen na podstawie dokumentów zakupu została mocno rozbudowana. Pojawiło się wiele nowych kolumn, rozbudowane zostały filtry, pojawiły się nowe akcje, a także zmienił się sposób prezentacji danych.

Pojawił się widok dwu-wierszowy, który umożliwia łatwe porównanie wartości przed i po zmianie (nie tylko ceny nabycia). Różnica między wartościami nie jest wykazywana, ale można łatwo to sobie włączyć. W tym celu należy w Parametrach cenników zmienić układ listy w oknie aktualizacji cen na Trzy wiersze. Gdyby jednak Panu taka prezentacja nie pasowała zawsze można wrócić do układu jedno-wierszowego. Jeżeli zależy Panu na widoczności zmiany ceny nabycia wyrażonej w %, to taka informacja znajduje się jedynie w widoku jedno-wierszowym.

image.thumb.png.ea315db3df9fcf8013052866fd6abe3d.png

Dodatkowo pojawił się tam parametr Po zapisie dokumentu zakupu, który odpowiada za to, czy po zapisie dokumentu zakupu ma nastąpić aktualizacja cen (wraz z wyświetleniem okna aktualizacji), czy nie.

image.thumb.png.349a42cb61f90e349ceb4b611d7e0460.png

 

  • Dziękuję 2
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...