Skocz do zawartości

Brak dostępu do sello i subiekt.

Polecane posty

Posiadam dwa dyski dysk C: systemowy gdzie trzymam wszystkie pliki związane z bazą danych, sql serverem, sello subiektem oraz dysk D: gdzie trzymam inne dane i ten dysk działał prawie ciągle na 100% co spowolniało pracę. Zakupiłem nowy dysk skopiowałem całą zawartość  dysku D i podmieniłem dyski. Po uruchomienie ponownym komputera pomimo że baza danych działa, sql server management również ale nie mogę zalogować się do sello oraz subiekt w sello na sam koniec próby logowania wyskakuje błąd:

Cytat

Błąd przy odczytywaniu informacji o licencji. Nieokreślony błąd.

 

a w subiekt:

Cytat

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Attach database failed for Server 'nazwa bazy\SQLEXPRESS'.  (Microsoft.SqlServer.Smo)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=11.0.3000.0+((SQL11_PCU_Main).121019-1325+)&EvtSrc=Microsoft.SqlServer.Management.Smo.ExceptionTemplates.FailedOperationExceptionText&EvtID=Attach+database+Server&LinkId=20476

------------------------------
ADDITIONAL INFORMATION:

An exception occurred while executing a Transact-SQL statement or batch. (Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo)

------------------------------

An error occurred while processing the log for database 'nazwa bazy'.  If possible, restore from backup. If a backup is not available, it might be necessary to rebuild the log.
Could not open new database nazwa bazy'. CREATE DATABASE is aborted. (Microsoft SQL Server, Error: 9004)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft%20SQL%20Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=9004&LinkId=20476

------------------------------
BUTTONS:

OK
------------------------------

 

 

 

Z sello i subiekt korzystam już od 9 lat. Czy baza danych została uszkodzona? Jest jakieś rozwiązanie? Ostatnie kopie robiłem 3 miesiące temu :( Bardzo proszę o pomoc cały weekend nad tym siedzę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...