Skocz do zawartości

Problem z kursami walut przy rozrachunkach

Polecane posty

Z przesłanych przez Panią zrzutów ekranu widać, że rozrachunek został utworzony na dekrecie. Dodatkowo dokument rozliczany na wypłacie bankowej (Lista płac UZ/3/19) jest różny od dokumentu powstałego na dekrecie (PKO_EUR-39). Proszę zweryfikować czy nie ma Pani zdublowanych rozrachunków i czy rozrachunek powstały przez dekret jest rozliczony.

Jeżeli byłaby możliwość to prosiłbym również o zrzut ekranu z dokumentu Lista płac UZ/3/19.

Link to postu

Tak, rozrachunek jest utworzony na dekrecie.

A to jakiś problem? Powinno to się robić w inny sposób?

 

Rozrachunek jest tylko jeden wg mnie.

Poniżej zrzut ekranu z tego konta analitycznego (rozrachunki z pracownikiem).

 

Jest zobowiązanie wynikające LP-3 (lista płac) - lista płac jest na dekrecie (i tam był utworzony rozrachunek w PLN - 8 599,98).

Do tego jest podłączony przelew z PKO_EUR-39 (zrzuty ekranu w powyższych postach).

 

 

 

obrazek 5.png

Link to postu

Proszę dwa dodatkowe zrzuty.

Tylko niech Pana nie przerazi fantazja księgowej przy liście płac : )

 

Ten drugi zrzut został zrobiony w następujący sposób (tłumacze jak, bo nie jestem pewna czy o to chodziło) - wejście na dekret PKO_EUR-39, otwarcie rozrachunku na 231-2-002 (ctrl+U) i w okienku które się otworzyło, w tabeli ROZLICZENIA, w kolumnie Dokument, najechałam na "Lista płac UZ/3/19" i dałam "Pokaż rozrachunek" (F3).

 

 

obrazek 6.png

 

obrazek 7.png

Edytowane przez Bożena Bielecka
Link to postu

No tylko, że w tym wypadku program powinien przyjąć kurs jaki ja wprowadziłam na dekrecie (4,2272) a nie ten z dnia rozliczenia (4,3338).

Na mój gust program powinien zaczytywać kursy podane w dekrecie, a nie wprowadzać własne na podstawie daty...

Generalnie chciałam się dowiedzieć jak to zmienić - udało mi się znaleźć - trzeba otworzyć szczegóły rozliczenia i na szczęście tam się to da edytować.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...