Skocz do zawartości

Wymuszenie pełnej charakterystyki towaru

Polecane posty

Witam, to znowu ja - nowy user :)

Mam problem z opisami produktu. W zewnętrznym systemie sprzedaży ustawiłem, aby pobierało pełną charakterystykę towaru (foto poniżej).

Jednakże mimo synchronizacji z Subiektem dalej nie pobiera pełnych opisów (foto).

Dopiero ręczna interwencja i funkcja "Wstaw pełną charakterystykę" zmienia opis (foto).

Gdzie robię błąd?

ps. Pracuję na przykładowej bazie subiekta i sello.

Piotr

Bez nazwy-1.png

Bez nazwy-2.png

Bez nazwy-3.png

Link to postu

A jeśli zmienisz OPIS w GT i wywołasz synchro z Subiektem to się on zmieni w Sello?

Jeżeli nie, to zaznacz w GT ten towar ponownie do SERWIS AUKCYJNY (nie trzeba odznaczać, wystarczy ponownie zaznaczyć) i zrób synchronizację.

 

Rozumiem, że screeny są z otwartego w Sello towaru w zakładce TOWARY?

  • Dziękuję 1
Link to postu
26 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

A jeśli zmienisz OPIS w GT i wywołasz synchro z Subiektem to się on zmieni w Sello?

Dziwna sprawa :).

Zrobiłem jak sugerowałeś.

Zmieniłem opis w JEDNYM produkcie w GT i wywołałem synchronizację Sello z GT.

Nagle system zaskoczył i zsynchronizował WSZYSTKIE produkty z PEŁNYM opisem.

Dziękuję za pomoc, ale to jakieś nietypowe zachowanie programu. Pobawię się tym problemem jeszcze, bo  lubię mieć pełną kontrolę nad każdym programem.

Piotr

 

Link to postu
35 minut temu, Piotr Łapa napisał:

Dziwna sprawa :).

Zrobiłem jak sugerowałeś.

Zmieniłem opis w JEDNYM produkcie w GT i wywołałem synchronizację Sello z GT.

Nagle system zaskoczył i zsynchronizował WSZYSTKIE produkty z PEŁNYM opisem.

Dziękuję za pomoc, ale to jakieś nietypowe zachowanie programu. Pobawię się tym problemem jeszcze, bo  lubię mieć pełną kontrolę nad każdym programem.

Piotr

 

Z takim przypadkiem się nie spotkałem, ale to baza demo... Raczej występuje blokada (ale bardzo rzadko) towaru i trzeba go w Subiekcie przeklikać do SA ponownie...

Za jakiś czas ma być nowy synchronizator sello/subiekt (jest już o ile wiem na ukończeniu) więc i tak wszystko się poprawi i przyspieszy zapewne.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...