Skocz do zawartości

Automatyczne przejście

Polecane posty

Witam

 

Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest skonfigurowanie  nexo tak, aby w momencie kiedy tworzę nowy paragon ,fs,wz i wprowadzam symbol produktu za pomocą skanera oraz ręcznie ,aby okienko edycji  automatycznie przeskakiwało na kolejne rubryki (umożliwianie dodania kolejnej pozycji ),

Jednocześnie czy można dodając skanerem pozycje wpisać przed skanowanie ilość produktu ?

 

Link to postu
9 minut temu, EL Kam napisał:

Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest skonfigurowanie  nexo tak, aby w momencie kiedy tworzę nowy paragon ,fs,wz i wprowadzam symbol produktu za pomocą skanera oraz ręcznie ,aby okienko edycji  automatycznie przeskakiwało na kolejne rubryki (umożliwianie dodania kolejnej pozycji ),

W konfiguracji listy pozycji, w tworzonym dokumencie, jest opcja Nawigacja enterem. Określa ona, jakie następne pole ma być aktywowane po wciśnięciu klawisza Enter. Połączenie tej funkcjonalności z możliwościami konfiguracji skanera, mogło by rozwiązać problem.

image.png.8513c7a29ac1a12c9719449981a800b7.png

9 minut temu, EL Kam napisał:

Jednocześnie czy można dodając skanerem pozycje wpisać przed skanowanie ilość produktu ?

Tego do końca nie rozumiem. Ale ustawienie Entera zaraz na ilość, tak że skanujemy kod, wchodzi enter, wskakuje w pole ilość, wpisujemy ilość i enter i powinno nam wskoczyć znowu na nową pozycje i czekać na skaner.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Automatyczne przejście
20 godzin temu, EL Kam napisał:

Witam

 

Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest skonfigurowanie  nexo tak, aby w momencie kiedy tworzę nowy paragon ,fs,wz i wprowadzam symbol produktu za pomocą skanera oraz ręcznie ,aby okienko edycji  automatycznie przeskakiwało na kolejne rubryki (umożliwianie dodania kolejnej pozycji ),

Jednocześnie czy można dodając skanerem pozycje wpisać przed skanowanie ilość produktu ?

 

Najlepiej zmienić tryb dodawania pozycji Ctrl+X

Można również w Konfiguracja -> Typy dokumentów zmienić domyślny tryb dodawania pozycji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...