Skocz do zawartości

Przelewy24/PayU metoda płatności na ZK

Polecane posty

Wszystkie aukcje, które wpadają z Allegro konwertuję na ZK do Navireo. I tu pojawia się pierwszy problem. Do tej pory obsługiwałem wyłącznie pobrania i płatności PayU, ale metod płatności zrobiło się coraz więcej: PayU, Przelewy24, Pobranie DPD, Pobranie Poczta Polska, Pobranie InPost, Pobranie GLS. Chciałbym żeby te metody przenosiły się automatycznie do ZK. Grzebałem w ustawieniach i mogę zrobić ustawienia jedynie dla PA, PAi ora FS. Nie wystawiam dokumentów końcowych przez Sello, więc ta opcja jest dla mnie martwa. Co zrobić żeby ustawiało się to automatycznie dla dokumentów ZK?

I jeszcze jedno pytanie ad vocem. Jest możliwość automatycznego pobierania przez Navireo zamówień z Sello, ale gdy klient kupi kilka przedmiotów i dokona jednej wpłaty, to tworzą się oddzielne zamówienia, bo zamówienia w Sello nie grupują się przed synchronizacją. Co zrobić żeby to zmienić i w pełni zautomatyzować proces poprawnie złożonych i opłaconych zamówień?

Link to postu

Obecnie nie ma takiej możliwości, ale niedługo powinna się pojawić - zaraz po wdrożeniu nowego synchronizatora Sello-Subiekt/Navireo mamy w planach dodanie takiej możliwości.

W wersji 1.33, która wyjdzie tuż po nowym roku będzie dostępny nowy synchronizator transakcji z Allegro. Póki co w pierwszej wersji trzeba będzie grupować transakcje jak obecnie, ale planujemy niedługo potem dodać funkcję automatycznego grupowania, bądź też tworzenia transakcji z wieloma towarami - to jeszcze nie jest ustalone.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Dnia 21.12.2019 o 20:31, Bartosz Rosa napisał:

Obecnie nie ma takiej możliwości, ale niedługo powinna się pojawić - zaraz po wdrożeniu nowego synchronizatora Sello-Subiekt/Navireo mamy w planach dodanie takiej możliwości.

W wersji 1.33, która wyjdzie tuż po nowym roku będzie dostępny nowy synchronizator transakcji z Allegro. Póki co w pierwszej wersji trzeba będzie grupować transakcje jak obecnie, ale planujemy niedługo potem dodać funkcję automatycznego grupowania, bądź też tworzenia transakcji z wieloma towarami - to jeszcze nie jest ustalone.

Chciałbym powrócić do tematu. Czy możliwe jest automatyczne podpinanie wybranej metody płatności z zamówienia Sello do ZK? Żeby automat zaznaczał PayU/Przelewy24 lub odpowiednią formę Pobrania?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...