Skocz do zawartości

Indywidualne konto ZUS

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...

Maile miałyby być wysyłane do klientów biura. Chodzi mi o Biuro NEXO. Do tej pory wysyłaliśmy do klientów, którzy mieli powtarzające się co miesiąc kwoty ZUS, maile, w których informowaliśmy klienta o kwocie ZUS, nr konta oraz terminie płatności. Po zmianie od 1 stycznia, każdy z klientów ma swój nr konta i żeby takiego maila wygenerować musiałby być jakiś autotekst, który zmieniałby się w zależności od klienta. Czy będzie taka możliwość?

I skąd taki numer będzie pobierany? Czy z pozycji danych firmy -> Rachunki składek ZUS? Czy z pozycji Wspólnika -> Dane ubezpieczeniowe?

I czy będzie można w końcu pobierać kwoty ZUS do maili z wyliczonych wcześniej deklaracji ZUS w Gratyfikancie?

Link to postu

W wersji 20-tej zmierzymy się z tym tematem. Zakładam wstępnie, że w operacji zbiorczej Deklaracji ZUS pojawi się opcja związana z mailingiem do klientów biura danych o naliczonej deklaracji ZUS.

Na dzień dzisiejszy, wartości te (numer płatnika składek i wartości z naliczonych składek ZUS widoczne są na Portalu klienta biura.

Proszę mi jeszcze wyjaśnić w jaki sposób generowaliście Państwo maile klientów dotyczące płatności ZUS?

Edytowane przez Roman Budzisz
Link to postu

W przypadku klientów, którzy mają stałe kwoty ZUS - zazwyczaj są to jednoosobowe działalności gospodarcze gdzie właściciele nie chorują, wysyłaliśmy zbiorczo maile, w których za pomocą autotekstu zmieniała się nazwa klienta, a reszta wartości pozostawała taka sama. W sytuacji kiedy każdy klient ma własny nr konta, a nie byłoby możliwości skorzystania z autotekstu, musielibyśmy dla każdego klienta oddzielnie tworzyć ręcznie wiadomości. Jest to dla mnie abstrakcja i nie wyobrażam sobie, żebyśmy musieli to robić:) Mam nadzieję, że to wprowadzicie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...