Skocz do zawartości

Wzorce wydruków - puste obszary

Polecane posty

  • 4 miesiące temu...

Panie Łukaszu zakładając, że się nie pomyliłem.

private string PodajTekstZamawiajacego() 
	{	
		return 	Formatuj(PokazNazweZamawiajacego, "{0}\n", Zamawiajacy.Podmiot.NazwaSkrocona)
			+ Formatuj(PokazPelnaNazweZamawiajacego, "{0}\n", Zamawiajacy.Podmiot.JestOsoba ? Zamawiajacy.Podmiot.NazwaSkrocona : Zamawiajacy.Podmiot.Nazwa)
			+ Formatuj(PokazAdresZamawiajacego , "{0}\n", Zamawiajacy.AdresPodstawowy.LiniaCalosc)						
			+ IIF(((Zamawiajacy.Podmiot.NIPUE == null || Zamawiajacy.Podmiot.NIPUE == String.Empty) && (Zamawiajacy.Podmiot.NIPSformatowany == null || Zamawiajacy.Podmiot.NIPSformatowany == String.Empty)), null, (CzyDrukowacVATIN ? Formatuj(PokazNIPZamawiajacego , "VATIN: {0}\n", Zamawiajacy.Podmiot.NIPUE) : Formatuj(PokazNIPZamawiajacego , "NIP: {0}\n", Zamawiajacy.Podmiot.NIPSformatowany)))
			+ IIF((Zamawiajacy.RachunekPodstawowy.Nazwa == null || Zamawiajacy.RachunekPodstawowy.Nazwa == String.Empty), null,(Formatuj(PokazRachunekZamawiajacego , "{0}\n{1}\n", Zamawiajacy.RachunekPodstawowy.Nazwa, Zamawiajacy.RachunekPodstawowy.Numer)))
			+ IIF((Zamawiajacy.Podmiot.Telefon == null || Zamawiajacy.Podmiot.Telefon == String.Empty), null, (Formatuj(PokazTelefonZamawiajacego , "Tel.: {0}\n", Zamawiajacy.Podmiot.Telefon)))
			+ IIF((Zamawiajacy.Podmiot.Email == null || Zamawiajacy.Podmiot.Email == String.Empty), null, (Formatuj(PokazEmailZamawiajacego , "E-mail: {0}\n", Zamawiajacy.Podmiot.Email)))
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne1Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(0), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne1)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne2Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(1), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne2)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne3Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(2), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne3)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne4Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(3), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne4)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne5Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(4), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne5)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne6Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(5), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne6)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne7Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(6), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne7)
			+ Formatuj(PokazPoleWlasne8Zamawiajacego , "{0}: {1}\n", NazwyPolWlasnychPodmiotu.ElementAt(7), Zamawiajacy.Podmiot.PodmiotDlaKtoregoHistoria.PolaWlasne.PoleWlasne8);
	}

 

Pytanie do Insert macie w planach poprawiać we wszystkich wzorcach wyświetlanie danych na dokumentach?

Wiem, że return daje radę, można by ładnie w StringBuilder wykorzystać. Nie wiem gdzie ale gdzieś widziałem, że korzystaliście(chyba wezwania do zapłaty, ale nie jestem pewien).

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...