Skocz do zawartości

Cenniki - Grupy Towarowe.

Polecane posty

Mam Taki mały problem z cennikami. Prowadzę działalność w 2 branżach. Stworzyłem 2 cennik CENA1 i CENA2. Ceny sprzedaży sam wpisuje, ale w obydwu cennikach wpisałem sobie minimalne marże oraz rabaty. Przy uzupełnianiu cen lub edycji towaru dostaję cały czas komunikaty cenowe. marża w cenniku CENA1 jest na marży 75% a e Cenniku CENA2 jest marża 45%.

Czy można przypisać cennik do towaru, tak, żeby towary w oddziale 1 miały tylko cennik CENA1 a w oddziale 2 CENA2. Albo czy można przypisać cennik do 1 lub wielu grup towarowych.

 

Dodatkowo w cenniku CENA1 używam progów cenowych. Czy jest możliwe stworzenie szablonu towaru/cennika tak by przy każdorazowym dodawaniu towaru nie trzeba było dodawać progów cenowych

cennik.thumb.jpg.ff3f8636a9c362d14e954be0b150529d.jpg

 

 

Link to postu
Można przypisać cennik do oddziału, ale nie ma dostępnego profilowania, więc w obu oddziałach będą widoczne oba cenniki.
image.thumb.png.ad00d202b6d29652a6330b656ec77074.png
 
22 godziny temu, Krzysztof Bojakowski napisał:

Czy można przypisać cennik do towaru, tak, żeby towary w oddziale 1 miały tylko cennik CENA1 a w oddziale 2 CENA2. Albo czy można przypisać cennik do 1 lub wielu grup towarowych.

Jeżeli chodzi o możliwość przypisywania grup do cenników, to na ten moment nie ma w programie, ale mamy zapisaną taką sugestię.

 
22 godziny temu, Krzysztof Bojakowski napisał:

Dodatkowo w cenniku CENA1 używam progów cenowych. Czy jest możliwe stworzenie szablonu towaru/cennika tak by przy każdorazowym dodawaniu towaru nie trzeba było dodawać progów cenowych

Nie ma takiej możliwości.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...