Skocz do zawartości

Subiekt GT - Problem z wystawieniem RW z datą wstecz.

Polecane posty

Witajcie Szanowni,

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc i pytaniem, być może komuś z Was przydarzył się taki problem bądź będzie mieć jakiś pomysł co może być przyczyną mojego problemu.

 

Otóż w Subiekcie mam Towar o nazwie Xxx, który chcę zdjąć w ilości 4 szt. Stan magazynowy (Ruch towaru w karcie informacyjnej, jak i Remanent na dzień dowolny) pokazuje mi, że na dzień 28. lutego Wspomniany produkt Xxx wynosi 9 szt. W momencie gdy wprowadzam dokument RW (lub WZ - też nie działa) otrzymuję informację, że za dużo chcę wydać z magazynu i że stan magazynowy wynosi 0 szt. 

W czym może być problem?

Dodam, że:
1. Tak - pracuję na prawidłowym magazynie, 
2. Tak - problem nawet na koncie Szefa pojawia się,
3. Tak - na innym magazynie  mogę dokonać takiego Rozchodu na tym konkretnym produkcie.  

Mam Subiekt GT 1.61 SP1

Edytowane przez Marcin Stefaniak
Link to postu
7 minut temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Te 9 szt. zostało zapewne rozchodowane późniejszymi wydaniami.

Jacku dziękuję za odpowiedź.
Kwestia jest taka, że 2 marca miałem dostawę tego towaru i obecnie mam go na stanie ponad 500 szt. więc niema jak być powiązany z późniejszymi wydaniami. 
Zaś wcześniej ostatni ruch tego towaru był w dniu 21 lutego. Zaś dokument RW dla tego dokumentu ostatni był wystawiony na początku lutego z datą wsteczną na 31 styczeń i wtedy zadziałała ta opcja. 
 

Link to postu
1 godzinę temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Jeśli po 28.02 towar był wydany, to wg kolejki FIFO najpierw zostało wydane te 9 szt. pozostałe na dzień 28.02.

Jacku, 

Dziękuję za wyjaśnienie. Zupełnie zapomniałem o FIFO i kolejności wydań towaru względem przyjęć.

Po przeliczeniach zgodnie z FIFO wszystko się zgadza.

Temat uważam do zamknięcia.  

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...