Skocz do zawartości

Po wystawieniu "oferta nie istnieje"

Polecane posty

Witam,

mam problem, wystawiłem aukcje na nowym koncie. Aukcje przeniesione z innego, zmienione cenniki, zmienione wszystkie potrzebne dane. Po wystawieniu zero błędów, dziś szukam na allegro aukcji i jej nie ma, sprawdzam w sello jest wystawiona i wisi w trwających z nadanym nr oferty. Ale wchodząc w link dostaje komunikat "oferta nie istnieje" Próba pobrania danych daje tylko komunikat że należy podać miejscowość która oczywiście jest podana. Zauważyłem za to że mimo podpiętego cennika który jest pokazany przy aukcji w środku aukcji już jest puste miejsce.

Link to postu

Proszę w Sello na dolnym podglądzie skorzystać z jednej z dwóch opcji:

image.png.b6996463a5b54f1092bff3a32d8fccb3.png

i aktywować tę ofertę. Została ona wysłana do serwisu, ale prawdopodobnie nie powiodła się jej aktywacja z jakiegoś powodu. Obecnie Sello nie pilnuje zleconych do Allegro operacji, więc jeśli te się nie powiodą z przyczyn niezależnych to nie ma o tym informacji. Mechanizm obsługujący takie zlecenia będzie dodany w wersji 1.34.

Czy z poziomu serwisu udaje się tę ofertę aktywować?

 

Link to postu

Tak wchodziłem w szkice, zaznaczenie aukcji oraz jej wznowienie nie daje jest możliwe bo aukcja wg allegro nie ma cennika. Próbowałem w piątek samej edycji i nic nie dała. Właśnie sprawdzam jeszcze raz i edycja przywraca aukcje (widocznie błąd allegro w piątek)  jednak trzeba w każda wejść i zaznaczyć dany cennik. Przy moim problemie więcej niż 50 aukcji łatwiej/szybciej było wystawić je od nowa.

Szkoda tylko że z poziomu sello nie można był tego zrobić w moim przypadku zmienić w tych szkicach cennika żeby aukcje się aktywowały.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...