Skocz do zawartości

Brak poprawnej synchronizacji subiekt-sello-allegro

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie Sello - może ktoś tutaj już to rozkminił...miał podobny problem i może pomóc?

  1. Czy to idzie gdzieś zaznaczyć aby opis wstawiał się automatycznie do karty produktu? Bo wszystko inne jest ok jak cena i zdjęcia, kategorie ale ten opis mnie denerwuje...teraz muszę wchodzić do każdego produktu na sello i klikać wstaw opis...
  2. Niepoprawna/brak synchronizacji po zmianach w subiekcie. Usunęłam zdjęcia, dałam nowe bez tła ale w sello te usunięte w subiekcie się nie usunęły tylko doszły te nowe. Czy z sello też trzeba je usuwać ręcznie? Mam zaznaczone aby zdjęcia i opisy aktualizowały sie po każdej zmianie ale może coś ominęłam...
  3. Czy trwające aukcje będą się automatycznie synchronizowały po zmianach wprowadzonych w sello?

bezopisu.JPG

opis.jpg

zopisem.JPG

sello ustawienia.JPG

Link to postu
39 minut temu, Wiola Chrom napisał:

Czy to idzie gdzieś zaznaczyć aby opis wstawiał się automatycznie do karty produktu?

Tak, w parametrach "Zewn. systemu sprzedaży"

 

40 minut temu, Wiola Chrom napisał:

Czy z sello też trzeba je usuwać ręcznie?

Do Sello są dodawane nowe zdjęcia z Subiekta. Stare (jeśli już nie potrzebne) należy usunąć z towaru w Sello ręcznie.

 

41 minut temu, Wiola Chrom napisał:

Czy trwające aukcje będą się automatycznie synchronizowały po zmianach wprowadzonych w sello?

Nie. Zmiany można wywyołać przy pomocy ZMIAN ZBIORCZYCH w module AUKCJE TRWAJĄCE, jeśli są do ich tworzenia używane szablony aukcji.

Link to postu
45 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tak, w parametrach "Zewn. systemu sprzedaży"

Zobacz ostatnie zdjęcie :) czy to o to chodzi? Mam to zaznaczone a mimo to nadal musze zaznaczać. Ogólnie opis się ładuje do sello tylko po wejściu do produktu trzeba klikać, który opis się wybiera czy skrócony czy prłną charakterystykę produktu :( 

45 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Do Sello są dodawane nowe zdjęcia z Subiekta. Stare (jeśli już nie potrzebne) należy usunąć z towaru w Sello ręcznie.

 

Nie. Zmiany można wywyołać przy pomocy ZMIAN ZBIORCZYCH w module AUKCJE TRWAJĄCE, jeśli są do ich tworzenia używane szablony aukcji.

 

Link to postu
10 minut temu, Wiola Chrom napisał:

Zobacz ostatnie zdjęcie :) czy to o to chodzi? Mam to zaznaczone a mimo to nadal musze zaznaczać. Ogólnie opis się ładuje do sello tylko po wejściu do produktu trzeba klikać, który opis się wybiera czy skrócony czy prłną charakterystykę produktu :( 

Po zmianach w Subiekcie trzeba wywołać synchronizację w Sello z systemem sprzedaży. Czasami - jeśli coś się zablokuje - ponownie zaznaczyć towar w Subiekcie do serwisu aukcyjnego (bez potrzeby jego odznaczania) przed wywołaniem synchronizacji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...