Skocz do zawartości

Stany i ceny towarow

Polecane posty

Witam, to moje początki z sello, połączyłem je z allegro, połączyłem z subiektem. Mam zaciągnięte aukcje i na próbę powiązałem dwa towary. Zależy mi aby na ten moment do allegro móc przekazywać ceny i stany, jednak nic więcej nie było zmieniane (aukcje wystawiane bezpośrednio na allegro). Jak to zrobić, najlepiej automatycznie. Ręcznie próbuję Przelicz stany - błąd brak opcji synchronizacji. Klikam ctrl+d, zmieniam synchronizację na UWZGLĘDNIJ Dostępne, wyskakuje błąd opisu, należy podać opis aukcji.

Link to postu

Czy pobrałeś aukcje (wraz z pełnymi ich danymi - bez nich występuje błąd pobrania opisu) z allegro do Sello?

Czy połączyłeś je z towarami z Subiekta?

Czy ZMIANAMI ZBIORCZYMI (Ctrl+B) ustawiłeś parametry synchronizacji stanów (bez tego błąd braku opcji synchronizacji)?

I na koniec czy wywołałeś opcję PRZELICZ STANY?

Jeśli to będzie poprawne to Sello będzie zaznaczało aukcje do zmiany ilości.

Link to postu

Super.

Warto ustawić zakończenie aukcji, gdy DOSTĘPNYCH będzie 0 :

obraz.png.2537d15b4ef33483cdb38d4f6ce62439.png

Ale to zależy od Twoich preferencji i gospodarką towarami.

 

37 minut temu, robert wdowiak napisał:

aby taki proces był wykonywany automatycznie, bez kliknięcia Przelicz stany?

PRZELICZ STANY robisz tylko raz, po ustawieniu opcji synchronizacji. Jeżeli zmieni się stan w Subiekcie, to Sello, przy najbliższej synchronizacji z nim, poświetli potrzebne zmiany na pomarańczowo:

obraz.png.d71f8e08fbc8e2ae66319c04f7428061.png

Można je wysłać manualnie z menu WYŚLIJ/ODBIERZ lub ustawić automat w Sello:

obraz.png.69fb765fa023dd1a1a683d4b231225be.png

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...