Skocz do zawartości

plik epp ver. 1.06

Polecane posty

Witam,

Mam pytanie dotyczące pliku epp w wersji 1.06 dotyczące nowych oznaczeń JPK_V7, a mianowicie: w jaki sposób w pliku powinna być przekazana informacja, by zaimportowany z pliku raport fiskalny "RF" miał po zaimportowaniu oznaczenie "RO" w zakładce JPK_VAT.

W strukturze pliku jest sekcja "DOKUMENTYZNACZNIKIJPKVAT", ale nie ma tam pozycji dla "RO". Są pozycje 0/1 tylko na te oznaczenia, które są na poniższym zrzucie w tych dwóch dolnych tabelkach (Oznaczenia dotyczące procedur i Oznaczenia dotyczące dostawy)

 

 855814140_oznaczenieRO.png.7a6e28b2c34ab24d7f62864caed5f5fa.png

 

 

Link to postu
15 minut temu, Robert Ciesielski napisał:

w jaki sposób w pliku powinna być przekazana informacja, by zaimportowany z pliku raport fiskalny "RF" miał po zaimportowaniu oznaczenie "RO" w zakładce JPK_VAT.

Jeśli w pliku będzie dokument typu RF zgodnie z punktem 1.3.6 opisu struktury, to teoretycznie powinno to tak działać.

Opis struktury: 

 

 

Link to postu

Dzięki za odpowiedź.

Mam plik zgodny z opisem 1.06 z punktem 1.3.6. Importuje się prawidłowo jako raport fiskalny, ale po zaimportowaniu oznaczony jest jako "nie wymaga oznaczenia", chociaż powinien być oznaczony jako "RO". Szukałem w opisie jakiejś wskazówki, ale nie ma, próbowałem wstawiać też ten raport do sekcji "DOKUMENTYFISKALNEVAT", ale bez skutku. Nie mam już pomysłów. Niżej zamieszczam plik z raportem RF.

Export EDI 1.06 raport fiskalny.epp

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Mam identyczny problem

Zgodnie z dokumentacją EDI++ v.1.08 na str 29

w skrypcie zdefiniowałem zmienną

$gtu.='"'.$type2.' '.$invoice_number.'",0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0';

Zero na ostatniej pozycji, zgodnie z dokumentacją powinno ustawiać standardowo opcję "(nie wymaga oznaczenia)"

jednak dalej dla wszystkich zaimportowanych faktur jest ustawione FP (faktura do paragonu).

 

Wynik przetwarzania skryptu dla sekcji:

[NAGLOWEK]^M

"DOKUMENTYZNACZNIKIJPKVAT"^M

[ZAWARTOSC]^M
"FS 001/FV/11/2020",0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0^M

Edytowane przez Krzysztof Szwaba
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...