Skocz do zawartości

Faktura sprzedażowa z cenami jednostkowymi.

Polecane posty

Witam,

Czy jest możliwość by na fakturze sprzedażowej była cena jednostkowa jak i kartonu?

Prowadzę sprzedaż hurtową i wygodniej by było na fakturze wystawiać np 6 kartonów zamiast 72 szt. Gdy zmieniam miary ze sztuk na kartony automatycznie zmienia mi ceny w wydruku (cena jednostki x12). Czy da radę by na fakturze była cena kartonu jak i sztuki? Większość klientów marudzi, gdy przy 60+ pozycjach musza wyciągnąć kalkulator by przeliczyć sobie cenę sztuki. 

Pozdrawiam

Link to postu

Posiadam wersję PRO. Czy jest gdzieś poradnik jak taki wzorzec poprawić by obie ceny były widoczne? Lub jakieś wzorce już do kupienia?

Zauważyłem, że jest pozycja w tabeli 'ilość w podstawowej jednostce'. Gdy wypisze 1 karton to pokazuje mi 12 sztuk na fakturze. Potrzebuje takiej samej opcji, ale cena w podstawowej jednostce.

Edytowane przez Krzysztof Rejza
Link to postu

Dokładnie takiego poradnika nie ma. Tutaj natomiast, w podpunkcie "Edycja zaawansowana", można poczytać o innych modyfikacjach.

Nie wiem, czy ktoś ma taki wzorzec gotowy, ale jeśli byłby Pan zainteresowany, to mogę przygotować wycenę - w takiej sytuacji proszę o bezposredni kontakt w wiadomości prywatnej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...