Skocz do zawartości

Zamknięcie aukcji a status w sello

Polecane posty

Czy ta aukcja nie miała żadnych zmian oczekujących na wysłanie w dolnej zakładce ZMIANY? Bo rozumiem, że sama synchronizacja ilości jest włączona.

Czy zmiany te są wysyłane cyklicznie z automatu czy ręcznie? Sprawdziłbym również, czy w kartotece towarów nie ma przypadkiem powielonego tego towaru. Wtedy Subiekt zmienia stan na jednym towarze a aukcja może być powiązana z tym drugim powielonym - wtedy będzie taki efekt pozornego braku synchronizacji stanów.

 

Link to postu
Dnia 28.07.2020 o 13:34, Bartosz Rosa napisał:

Czy ta aukcja nie miała żadnych zmian oczekujących na wysłanie w dolnej zakładce ZMIANY? Bo rozumiem, że sama synchronizacja ilości jest włączona.

Nie miała, przynajmniej Ja jej nie widziałem. Tak, synchronizacja ilości jest w automacie.
 

Dnia 28.07.2020 o 13:34, Bartosz Rosa napisał:

Czy zmiany te są wysyłane cyklicznie z automatu czy ręcznie?

Cyklicznie z automatu.
 

Dnia 28.07.2020 o 13:34, Bartosz Rosa napisał:

 Sprawdziłbym również, czy w kartotece towarów nie ma przypadkiem powielonego tego towaru. Wtedy Subiekt zmienia stan na jednym towarze a aukcja może być powiązana z tym drugim powielonym - wtedy będzie taki efekt pozornego braku synchronizacji stanów.

Sprawdziłem kilka przypadków akurat nie było powielonych

 

Link to postu

I może w tym problem. Stan magazynowy zmienia się dopiero w momencie wystawienia dokumentów końcowych, a więc pomimo dokonania zakupu i np stworzeniu rezerwacji w Subiekcie, stan nadal jest taki sam. Aby uwzględnić rezerwacje w Subiekcie lepiej posługiwać się liczbą Dostępnych sztuk, wtedy już po zarezerwowaniu towaru liczba sztuk na aukcji będzie się zmieniać.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...