Skocz do zawartości

Przypisanie asortymentowi nowej grupy JPK(ale nie GTU ale np. EE)

Polecane posty

Witam,

czy jest możliwość aby asortymentowi przypisać grupę JPK ale tę nową, nie GTU tylko np. EE?

Wystawiamy miesięcznie setki paragonów osobom prywatnym na świadczenie usługi telekomunikacyjnej i musimy przypisywać do dokumentu kod EE ręcznie.

 

Da się zrobić tak jak jest to w przypadku GTU? Że ustawiłbym w asortymencie usługę Dostępu do Internet z automatycznym kodem EE.

Link to postu
  • 2 lata później...
1 godzinę temu, Daniel Kozłowski napisał:

Oczywiście, służą do tego szablony asortymentu.

Nie wiem czy dobrze rozumiem. 

 

Mamy w asortymencie dużo towarów z grupy GTU06. 

 

Np. monitor, laptop, tusz, toner. 

 

Dla słów kluczowych chciałbym automat dodający GTU06 przy zakładaniu kartoteki. Inne towary mają mieć "brak". Utworzyłem szablon, stworzyłem kartotekę, nie dodało GTU06. Albo coś źle robię, albo źle wyraziłem się w pytaniu. Owszem widzę, że mogę dodać towar wg szablonu, ale chciałbym ten proces zautomatyzować.

 

 

Edytowane przez Paweł Oleksiewicz
Link to postu
2 godziny temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumiem. 

To najwyraźniej je nie doczytałem / nie zrozumiałem potrzeby... Dla nowych tematów polecam zakładać nowe tematy na forum...

 

2 godziny temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Mamy w asortymencie dużo towarów z grupy GTU06. 

 

Np. monitor, laptop, tusz, toner. 

 

Dla słów kluczowych chciałbym automat dodający GTU06 przy zakładaniu kartoteki. Inne towary mają mieć "brak".

Proszę w takim razie zamówić takie rozwiązanie, możliwości rozszerzania programów InsERT pozwalają je zrealizować.

 

2 godziny temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Utworzyłem szablon, stworzyłem kartotekę, nie dodało GTU06. Albo coś źle robię, albo źle wyraziłem się w pytaniu. Owszem widzę, że mogę dodać towar wg szablonu, ale chciałbym ten proces zautomatyzować.

Program nie posiada takiej funkcjonalności, posiada funkcjonalność, która kody GTU / grupy JPK nadaje na podstawie kodów CN.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...