Skocz do zawartości

jpkv7 f-ra z FP problem

Polecane posty

Dzień dobry , w Subiekcie wystawiam f-ry dla osób fizycznych ,które to f-ry rejestruje na drukarce fiskalnej /na szczęście niedużo 1-2 na miesiąc/do pażdzienika nie było

z tym problemu.W paździeniku wystawiłem takie dwie odznaczyłem je FP i tu zaczyna się jazda -zaimportowałem eep do Rachmistrza a tam w rejestrze sprzedaży

na głównej stronie f-ry się pojawiły ale podsumowanie sprzedaży netto i vatu zwiększyło się o wartość tych f-r mimo że pojawił się przy nich znacznik FP. Z kolei

w Zestawieniach w ewidencji sprzedaży VAT wartości są poprawne. A teraz o pliku jpkv7 -w części deklaracja dane są poprawne , ale w części sprzedaż/wiersz

f-ry są z tym że podsumowanie k19 i k 20 jest powiększone o wartość tych faktur mimo tego że przy fakturach są znaczniki FP .Wartości kontrolne zarówno

zarówno liczba wierszy sprzedaży jak i podatek należny są prawidłowe. Co robić jak żyć

 

pracuję na wersji 1.64 SP1 HF1

 

Jurek

Edytowane przez Jerzy Charaziak
drobny błąd
Link to postu

 

8 minut temu, Jerzy Charaziak napisał:

Co robić jak żyć

Proszę zaczynać lub kończyć opis problemu od podania wersji wykorzystywanego programu, opis sugeruje, że nie jest to aktualna wersja... Zanim zacznie się zgłaszać problem też należałoby upewnić się, że posiada się aktualną wersję programu, jeśli nie to ją zaktualizować, są duże szanse, że dany problem został już poprawiony... 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...