Skocz do zawartości

Powielanie wiadomości związanych z postępem transakcji wysłanych z sello 1.37.2 do Allegro

Polecane posty

Mam problem z powielanie wiadomości związanych z postępem transakcji wysłanych z sello 1.37.2 do wiadomości na platformie Allegro.

Może jest jakaś możliwość ustawienia w Allegro lub w Sello żeby tych transakcyjnych emaili nie powielało?

Problem opisany poniżej:

Czy korzystając z wysyłki emaili z sello musimy zawalać sobie wiadomości na koncie Allegro?

Czy jest możliwość ustawienia wiadomości konta allegro tak aby moje wysyłane emaile z SELLO z  informacją o "postępach" transakcji nie "topiły" informacji od kupujących np. w sprawie zwrotów albo reklamacji?

Dodatkowo Informacje pokazują się w wiadomościach Allegro bez tabelki - dziwnie to wygląda :) - u kupującego na emailu wszystko gra - ale kto wie (u mnie  w wysłanych na skrzynce jest wszystko ok) ... nie wiem jak to można sprawdzić od strony kupującego  :)

Przykład:

Twoje zakupy zostały zgrupowane.
Aktualna lista towarów to:
NazwaIlośćCena
Balsam xxxxx 12517,67 PLN
PLECIONKA xxxxxxxxxxx POWER X8 0,14 Z123,54 PLN
Świetlik xxxxxxopak110,44 PLN
Do zapłaty pozostało: 0,00 PLN.
Prosimy o wpłatę lub kontakt w sprawie zakończenia
transakcji.

Ceny artykułów w przykładzie to nie 12517,67 tylko 125ml 1 szt za 7,67 PLN

 

SUPER NIE :) Może źle coś robię - więc proszę o radę

Edytowane przez Zbyszek Podrażka
Link to postu
2 godziny temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Czy korzystając z wysyłki emaili z sello musimy zawalać sobie wiadomości na koncie Allegro?

Tak, wszelkie maile wysyłane na adres w domenie allegro przechodzą przez Allegro i są wrzucane do wiadomości na koncie Allegro. Jeśli jest jakaś możliwość wyłączenia tego to raczej w konfiguracji w Allegro.

 

2 godziny temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Czy jest możliwość ustawienia wiadomości konta allegro tak aby moje wysyłane emaile z SELLO z  informacją o "postępach" transakcji nie "topiły" informacji od kupujących np. w sprawie zwrotów albo reklamacji?

Tak jak wyżej, Sello nie ma wpływu na to w jaki sposób są te maile prezentowane we wiadomościach. Ten problem trzeba zgłaszać do Allegro, ale zapewne polecą nie wysyłać maili o postępie wysyłki.

2 godziny temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Dodatkowo Informacje pokazują się w wiadomościach Allegro bez tabelki - dziwnie to wygląda

Ten problem już zgłosiliśmy do Allegro z pytaniem czy można jakoś ładniej prezentować tabelki.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...