Skocz do zawartości

Program Subiekt GT sam się wyłącza

Polecane posty

Witam, zdaję sobie sprawę, że przez forum mogę przekazać ograniczoną ilość informacji nt. całej konfiguracji aczkolwiek może ktoś z Państwa byłby w stanie na podstawie tych informacji wywnioskować co jest nie tak. Program podczas dodawania pozycji na paragon / podsumowania gdzie oblicza resztę wyłącza się 2-3 razy w ciągu dnia - na stanowisku prowadzona jest sprzedaż od rana do 23:00 
Windows 10 x64
Wersja programu 1.45 - i klient raczej nie ma ochoty na aktualizacje. Komputer jest offline bez Internetu. 
Albo jest jakiś problem z systemem (nie wiem np. uszkodzone pliki systemowe) albo sam Subiekt np. aktualizacja powinna rozwiązać problem. Pytanie w która stronę się kierować zanim postawię od nowa system. 
image.thumb.png.cbe98a06d517e33aa84a2c070b27827c.png
image.thumb.png.230a8b48fc784521b53ba755474950b2.png
image.thumb.png.e142aa18a7e073611fffb7aa364b41bb.png
 
Link to postu
9 minut temu, Tadeusz Sasnal napisał:

Witam, zdaję sobie sprawę, że przez forum mogę przekazać ograniczoną ilość informacji

No zabrakło podstawowej informacji - dzieje się tak od instalacji programów, czy od jakiegoś czasu, jeśli od jakiegoś czasu to co się zmieniło ? Błędy programów Insertu to jedyne błędy z dziennika ?

12 minut temu, Tadeusz Sasnal napisał:

Windows 10 x64

Skoro nie ma internetu to system i sterowniki urządzeń też zapewne nie są aktualne ?

 

12 minut temu, Tadeusz Sasnal napisał:

Wersja programu 1.45 - i klient raczej nie ma ochoty na aktualizacje.

Co to za problem, aby poświęcić te 15 minut, które to mogą pomóc w rozwiązaniu problemu ? Poza tym z założenia nie diagnozuje się nieaktualnych wersji programów, nikt ich nie testuje na aktualnych systemach operacyjnych i mało kto pamięta jakie miały problemy, znane są / zostają w pamięci problemy aktualnych wersji programów. Były problemy z działaniem programów bez dostępu do internetu.

 

16 minut temu, Tadeusz Sasnal napisał:

Komputer jest offline bez Internetu. 

Upewniam się - jest tylko bez internetu, czy tylko bez sieci lokalnej, gdyż to zasadnicza różnica ?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...