Skocz do zawartości

nie aktywny "kredyt kupiecki" w FS nawet po ustawieniu terminu płatności

Polecane posty

7 minut temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Witam,

nie aktywny "kredyt kupiecki" w FS nawet po ustawieniu terminu płatności (Nie mogę zmienić przelewu na kredyt kupiecki).

Jak to zmienić?

Termin płatności ustawia się dopiero po wybraniu kredytu kupieckiego, a pisze Pan, że nie może ustawić kredytu kupieckiego - zaprzeczył Pan sobie w jednym zdaniu... Zwykle jest dużo prościej, kiedy pokazuje się co robi, na forum realizuje się to poprzez zamieszczanie zdjęć, z serwisantem poprzez pracę zdalną.

Link to postu
6 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Termin płatności ustawia się dopiero po wybraniu kredytu kupieckiego, a pisze Pan, że nie może ustawić kredytu kupieckiego - zaprzeczył Pan sobie w jednym zdaniu... Zwykle jest dużo prościej, kiedy pokazuje się co robi, na forum realizuje się to poprzez zamieszczanie zdjęć, z serwisantem poprzez pracę zdalną.

Przepraszam, że nie ściśle się wyraziłem - chodzi mi o to że ustawiłem w słowniku termin płatności na przelew 7dni i gdy tworze FS to kredyt kupiecki nie chce się zaznaczyć. A do terminu w FS jeszcze nie doszedłem bo nie chce się uaktywnić kredyt kupiecki :)

Sorki za niedokładny opis.

I przepraszam ze nie robie zdjęć ale cały czas pracuje - drukuje, wystawiam PA FS... troche jestem zajęty :)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...