Skocz do zawartości

spowolnienie działania Rewizora GT

Polecane posty

Od około 14.12.2020r. przy przechodzeniu z zakładki na zakładkę program Rewizor GT znacznie spowalnia. Dzieje się tak przy włączaniu informatora konta i przy przechodzeniu z rejestru na rejestr (czekamy około 2 minuty na reakcję programu). Proszę o informację jaka jest tego przyczyna? Jak można to naprawić? Pracuję na tym programie od 2011 roku i czegoś podobnego wcześniej nie zaobserwowałam.
Link to postu
18 minut temu, Agnieszka Szukała napisał:

Proszę o informację jaka jest tego przyczyna?

Aby można było odpowiedzieć należałoby sprawdzić, podejrzewam szeroko rozumiane problemy wydajnościowe.

 

19 minut temu, Agnieszka Szukała napisał:

Jak można to naprawić?

Proszę zacząć od operacji konserwacyjnej jaką jest odbudowa indeksów i statystyk: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1731,insert-gt-jak-przeprowadzic-czynnosci-serwisowe-na-bazie-danych.html. Jeśli to ni pomoże to proszę kontaktować się ze swoim serwisantem.

 

21 minut temu, Agnieszka Szukała napisał:

Pracuję na tym programie od 2011 roku i czegoś podobnego wcześniej nie zaobserwowałam.

Gdyby jeździła Pan tym samym autem od 2011 roku bez okresowych przeglądów to też zaobserwowałaby Pani wiele "nowych" zdarzeń ;) Programy nie są bezobsługowe, spowolnienie pracy w tym załamania wydajności to naturalne problemy, które są kwestią czasu, ja obserwuję je codziennie. 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...