Skocz do zawartości

Domyślny brak wpisu w polu Odebrał/a na fakturze sprzedaży

Polecane posty

Witam, 

pytanie jak ustawić domyślnie puste pole ,,odebrał na fakturze". Obecnie widnieje moje  imię i nazwisko w polu wystawił oraz odebrał. 

Myśłałem z początku, że jest to związane z CRM, bo faktycznie byłem przyporządkowany do każdego kontrahenta jako opiekun. Niestety po wykasowaniu i zmienieniu opcji domyślnie na ,,brak opiekuna" nic się nie zmieniło. Nie mam pomysłu jak to zmienić. 

 

 

Edytowane przez Michał Tumkiewicz
Link to postu
2 godziny temu, Przemysław Werner napisał:

Jeżeli chodzi o pole Wystawił, to tam podpowiada się użytkownik z określonym typem.

Subiekt nexo - Co zrobić w przypadku wystąpienia komunikatu „Wartość w polu Wystawił nie może być pusta”, a lista użytkowników jest pusta?

Ustawienia można dodatkowo dostosować w parametrach systemu.

image.png.7e9bbb882c319c8e908fdf4dc2a87073.png

W ustawieniach parametry systemu zmiana pola odebrał/zatwierdził dokument rozwiązuje sprawę. Dziękuję - sam by nie wpadł, że jest to tak ukryte i nazwane. 

Pozdrawiam 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Problem nadal niestety występuje. 

Część faktur wystawia się z pustym polem ,,odebrał" a w drugiej części występuje moje imię i nazwisko. 

Sugeruje to, by szukać opcji w karcie klienta, 

jednak nie widzę różnic np. w jednym i drugim kliencie zakładka CRM nie uzupełniona. 

 

 

2021-01-28.jpg

Edytowane przez Michał Tumkiewicz
Link to postu

Ciężko mi coś więcej powiedzieć, też próbowałem różne parametry zmienić, lecz nie pomaga.  Na początku po zmianie w parametrach systemu wydawało się być w porządku,  pierwsze faktury wystawiły się prawidłowo.  Obecnie wszyscy nowi klienci mają nieprawidłowy wydruk faktury, a na dane części starych klientów udaje się zawsze wygenerować prawidłowy wydruk faktury.  Mimo dogłębne przeszukanie kartoteki klienta nic tam nie ma niepokojącego, ale wszystko wskazuje, że tam jest coś na rzeczy. 

 

Proszę mi powiedzieć jakie dane mam wysłać, co Państwo potrzebują ? 

 

 

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...