Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Sprzedaj dużo na allegro i używałem do tej pory asystenta bardzo prosty w obsłudze i ma wiele funkcji ale niestety autor nie chce wprowadzać nowych :/

 

Testuje sello i najlepszym ułatwieniem dla sprzedającego jest to zeby po aukcji kupujący mógł sam wybrać sposób zapłaty i kolor, model itp.

 

Było by to bardzo duże uproszczenie pracy :) zmniejszyło by to liczbę e-maili z potwirdzeniem aukcji ;/ a wszyscy kupujący wiedza ze czytanie takich co najmniej 100 e-maili dziennie nie jest za dużą przjemnością :P

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze sello okaże sie strzałem w 10!  :D

Link to postu

W naszym projekcie oczywiście były/są statusy online. Jak już pisałam w innym wątku, coś trzeba było wyciąć, aby wyrobić się z czasem, i niestety były to statusy... Nie mogę obiecać, ze najbliższa wersja będzie posiadać statusy online, ale na pewno się nimi zajmiemy.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Podpinam się do Sello w celach testowych.

Popatrzę, potestuję i będę się czepiał  :)

Dostępne na rynku programy nie do końca spełniają moje wymagania. Więc może tym razem ...........

 

Pozdrawiam wszystkich

A szczególnie zespół pracujący nad programem, który musi być DOBRY aby trafić do sprzedających.

 

Hobby-Books

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Mam problem z adresami wysyłkowynmi od jakiegoś czasu allegro wprowadziło dwa adres:

Dane kontrahenta  i Dane do wysyłki

 

i oczywsicie zeby utruc zycie sprzedawcy te adresy ludzie podają różne w niektórych przypadkach

ja pobieram adresy do list nadawczych i na koperty z pola sello: PODSTAWOWE/ USTALENIA WSTĘPNE/ ADRES DO WYSYŁKI

i tam niestety pojawia sie adres pobrany z allegro z pola Dane kontrahenta .

i przesylki wędruja w tym momencie na adres nie ten co klijent by chciał

czy jest mozliwa zamiana tych pól,

pzdr

seba

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Znaki wodne - tego obsługa by się przydała.

 

Po za tym przy wysyłaniu zdjęć na serwer przydałaby się odrazu usługa , która będzie zmiejszać rozmiar fotek do określonych rozmiarów. Podobne rozwiązanie zastosowano w oscgt.

 

Ja mam np. taki problem - napisałem szablon pod sello i teraz jak dodaje zdjęcie to za każdym razem muszę ustawiać tam rozmiar - marnuje to mój czas. Zdjęcia towarów mam zaimportowane w dużych rozmiarach z subiekta gt.

 

 

Link to postu

To fakt OSCGT jest skopane i Sello też. Nie wiem czyja to wina ale Insert zaczyna strasznie wykorzystywać rynek. Nie robią juz nic i widać, że złote czasy insert mineły. Ludzie nie są głupi i płacąc wymagają dobrej jakości produktow i wsprarcia technicznego. Dla sello nawet nie ma wspracia po za tym dziadowskim forum i e-mailami. Aż się roji od błędów w tym programie. Potwierdza to tylko fakt, że insert nie chce się w ten projekt angazować i ma nas gdzieś. Nie wykluczone, że niebawem wycofa się z sello pozostawiając użytkowników samych sobie.  

 

 

Na tą opinię naprawdę zapracowaliście więc nie miejcie mi tego za złe. ;)

 

 

 

 

Link to postu

nie mamy tego za złe, ale proszę wypowiadać się w swoim imieniu a nie w imieniu firmy InsERT - bo wprowadzają Państwo tylko niepotrzebny chaos, pisząc o przyszłości nie mając żadnych do tego podstaw

jeśli są kłopoty z obsługą oscGT to jest osobny adres e-mailowy lub nawet zwykły office@insert.com.pl gdzie można zadawać pytania, oczywiście też można się kontaktować z jednym z serwisantów dyplomowanych

co do Sello to już nie raz ja czy też Bartek tłumaczyliśmy jak jest - więc można poszukać argumentacji na forum

Link to postu

Z tym oscGT to nie takie proste, zresztą było mi potrzebne coś bardziej zaawansowanego i zrezygnowałem z tego.

Serwisanci kosztują ok. 90 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy plus koszt dojazdu, a i tak nie są w stanie przerobić funkcjonalności oscGT, mechanizmu zmniejszającego zdjęcia przecież nie naprawią...

 

Wiec jeśli chodzi o porównywanie wsparcia oscGT i Sello to nie ma ono sensu, bo oscGT praktycznie nie ma wsparcia, Sello na wystarczającym (moim zdaniem) poziomie...

Link to postu

Witam

 

W sello brakuje możliwości migracji z sql 2005 do sql 2008. A przynajmiej mi to nie działa. Sądzę, że powinno to być rozwiązane podobnie jak w subiekcie przy pomocy deachiwizacji na 2008.

 

Po za tym uważam, że bazę danych sello powinien widzieć program serwisowy subiekta - lini programów GT.

Bazę sello z SQL 2005 można bez zbędnych problemów odpalić na SQL 2008, tylko potem do 2005 już nie wrócimy :)

Link to postu

Witam,

Naszą sugestią co do funkcjonalności sello jest umożliwienie dodania kolumny z ilością danego towaru w subiekcie, teraz przygotowując aukcje musimy klikać każdą aukcję (ctr+t) żeby sprawdzić stan magazynowe w subiekcie, w naszej branży często nieoczekiwanie kończą się niektóre pozycje i nie chcemy dopuścić do takiej sytuacji, żeby coś wystawić czego nie mamy fizycznie na stanie. Fajnie by było, żeby w dziale przygotowane można by było dodać kolumnę z ilością sztuk z subiekta.

Pozdrawiam Łukasz

Link to postu

Przydałaby się obsługa drukarek do etykiet na paczki.

 

np . Label Writer dymo 400. Jest to najlepsza i najbardziej popularna drukarka do etykiet na polskim rynku.

 

Jak wysyłam paczkę to przez tą drukarkę drukuję raz dwa etykietę i przykeljam na paczkę. Chiałbym mieć mozliwość drukowania z sello bezpośrednio etykiety na paczki.

 

Naprawdę ułatwi to życie uzytkownikom.

 

 

Link to postu
Przydałaby się obsługa drukarek do etykiet na paczki.

 

np . Label Writer dymo 400. Jest to najlepsza i najbardziej popularna drukarka do etykiet na polskim rynku.

 

Jak wysyłam paczkę to przez tą drukarkę drukuję raz dwa etykietę i przykeljam na paczkę. Chiałbym mieć mozliwość drukowania z sello bezpośrednio etykiety na paczki.

 

Naprawdę ułatwi to życie uzytkownikom.

 

a nie możesz po prostu dostosować druków w sello do swojej drukarki?????????????????????????????????????????

 

Jestem pewny ze ktoś pisał juz o tej drukarce wystarczy troche poszukać...

Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...