Skocz do zawartości

Sello - propozycja zmian udogodnień

Polecane posty

Witajcie bawię sie tym Sello od o kilku dni i muszę powiedzieć ze jestem zadowolony

Znam firmę Insert od dawna i mocno z Nimi współpracuję Podczas pracy z Sello natrafiłem na taki problem jak pole opis przedmiotu Niestety jest tylko jedno takie pole więc moja sugestia jest tak aby może zrobić coś takiego co funkcjonuje w Subiektach - wszelakiej wersji pod Windows jak POLA WŁASNE 1 2 3 gdzie każdy mógłby je dowolnie wykorzystać na przykład do wpisania w tym, polu danych technicznych czy czegokolwiek innego co można później wykorzystać na przykład przy tworzeniu aukcji czy w innych miejscach programu

Może to i drobiazg ale może tym którzy lubią mieć porządek w opisie przedmiotu na aukcji może sie to przydać

Jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy będę pisał

 

Link to postu

NO proszę to mamy zbieżne myśli  :D :D :D :D :D

W Subiektach w kartotece produktu jest zakładka własne a tam pola użytkownika w które można wpisywać dowolne informacje które następnie mogą pojawiać się w na formatce wzorca wydruku faktury i/lub wz czy w innych jeszcze dokumentach generowanych przez program Z racji ze Sello przygotowuje i zarządza aukcjami pola takie w można by wstawiać tak jak TAGI z opisem czy nazwą produktu czy zdjęciem w karcie aukcji

Ja osobiście mam zamiar wykorzystywać (z uwagi na moją działalność) do zamieszczenia takich informacji jak zawartość opakowania czy dane techniczne jeśli ilość miejsc dla takiego nie będzie ograniczona

Wynika to z tego iż w branży elektronicznej np. car audio trzeba klientom oprócz krótkiego opisu podać takie informacje jak zawartość zestawu np ilość głośników czy ilość zwrotnic jak i dane techniczne typu impedancja moc i tak dalej

A umieszczając wszystkie te dane w okienku opis otrzymujemy mniej przejrzystą aukcję

 

Poza tym zauważyłem jeszcze inny problem (ale może to po prostu moje nie douczenie obsługi programu) jeśli umieszczamy miniaturkę zdjęcia stanowiąca link do pełnowymiarowego zdjęcia produktu osadzonego na innym serwerze (niż allegrowy)to zaczynają sie problemy czy da sie to zrobić z poziomu graficznego ? czy da sie wykorzystać w takiej sytuacji tagi ? a może tylko ręczna modyfikacja kodu jest rozwiązaniem

 

Ale ogólnie pomysł jakim jest Sello jest wart pracy

Pozdrawiam

Paweł

 

Link to postu

Witam ! ja od niedawna testuję Sello , zaledwie dwa dni, ale za to intensywnie, jest to trzeci taki program przeze mnie testowany, jak na razie najlepszy  :) , ale brakuje mi pewnych rzeczy, które były w poprzednich programach ;

1. Powiadamiacz ( nie znam fachowej nazwy ) ale takie wyskakujące okienko na pasku z prawego rogu - gdy coś się dzieje : złozona oferta, jakaś wiadomość itp.

2. Wydruki - żeby były przejrzyste, różnego typu i rozmiaru na naklejki, na koperty , z numerem konta przy pobraniówce.

To na razie tyle moich sugestii i mam nadzieję , że doczekam się tych "drobnych elementów" :D.

Pozdrawiam WspółSellowiczów !

Link to postu

O ile mi wiadomo powiadamiacz się robi :). Natomiast w kwestii wydruków: Gdybyś mógł sprecyzować co znaczy przejrzyste? Jakie mają być typy?

 

Część wydruków jest już zaimplementowana - mówię to bo nie mogę wywnioskować z Twej wypowiedzi czy do nich dotarłeś i przetestowałeś :). Są to m.in. Etykiety adresowe, lista magazynowa oraz specyficzne dla Poczty Polskiej :  książki nadawcze, adres pomocniczy, potwierdzenie nadania.

 

Dojście do wydruków jest poprzez moduł paczki (wydruki pocztowe), lub listy wysyłkowe (w module paczki)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...