Skocz do zawartości

mBank - synchronizacja wpłat

Polecane posty

Witam,

 

Zastanawiałem się nad możliwością integracji w sello wpłat otrzymanych na konto w mbanku? Większość sprzedawców używa właśnie tego konta.

 

Kupujący wpisują również w tytule nick z aukcji, istnieje w ten sposób łatwa możliwość dopasowania do konkretnej paczki.

 

Cos podobnego jak klient poczty, jednak sprawdzający co np 4 godz stan konta.

 

Proszę o uwagi.

Link to postu

oczywiście - taka funkcjonalność jest bardzo potrzebna - już zresztą o tym chyba pisałem.

W zasadzie wystarczyłoby dopisać moduł importujący dane o przelewach z plików TXT/CSV itp.

Wiele banków już oferuje eksport do tego rodzaju formatów, (mbank niestety nie. Ale do mBanku jest eMszmal - drukuje sam wpłaty i potrafi robić eksport do txt)

Link to postu

Najlepszym bankiem jest mBank jest to pierwszy bank internetowy w Polsce i wie na czym polega praca w internecie:

 

-szybkość

-bezpieczeństwo

-niskie opłaty lub czasami ich brak

 

Inga zmień bank na mBank naprawdę najlepszy bank w internecie a wypełnienie formularza trwa 5 min i nawet z domu nie trzeba sie ruszać :)

 

Polecam Inga

Link to postu

Najlepszym bankiem jest mBank jest to pierwszy bank internetowy w Polsce i wie na czym polega praca w internecie:

 

-szybkość

-bezpieczeństwo

-niskie opłaty lub czasami ich brak

 

Inga zmień bank na mBank naprawdę najlepszy bank w internecie a wypełnienie formularza trwa 5 min i nawet z domu nie trzeba sie ruszać :)

 

Polecam Inga

 

Śmiem polemizować.

 

 

Najwyższy czas przejść do Intelligo, przynajmniej eksport do CSV jest.

 

Z perspektywy czasu - i kilkudziesięciu tysięcy operacji w Mbanku w ciągu ostatnich 3 lat - z pełną odpowiedzialnością piszę: mBank kompletnie nie nadaje się do obsługi sprzedaży.

 

Sortowanie w historii rachunku po dacie wykonania operacji zamiast po jej ID jest karygodne. Jak wpadnie ci nowa operacja pomiędzy wpłaty sprzed dwóch dni - bedziesz wiedział o co chodzi.

 

Wnioskowane od dawien dawna zmiany - nie są wprowadzane.

ktoś wymyślił dzienne powiadomienia mailowe, tylko po co, skoro nie można wybrać formatu danych (są tylko w HTML-u), tytuł jest obcinany, mail jeden dziennie...

 

Nie można tworzyć sub kont itd itp

Już mi się nawet pisać nie chce.

 

W mBanku trzyma mnie tylko to, że mam zewnętrzny program drukujący automatycznie wszystkie nowe operacje (eMszmal)

 

NIE lubię mBanku i przy nadarzającej się okazji sobie stąd pójdę.

 

A Intelligo ani nie jest droższe i też nie wymaga ruszania się z domu - jak w każdym banku obsługiwanym przez internet.

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Jezeli chodzi o mBank(chyba jednak najpopularniejszy) to nie powinniscie miec z tym problemu, bo za 150 zlotych mozna kupic kod zrodlowy emSzmal'u :) Wtedy tylko dostosowanie tego na porzbeby zaznaczania ze aukcje oplacone i gotowe  ;D

 

Najprościej zacząć temat dodając prosty moduł czytający pliki tekstowe (CSV, XML  itp)

Kilka banków juz ptrafi zapisywac historię do takich plików (np PKO Inteligo, BPH)a przy pomocy eMszmala można taki plik zrobic do Mbanku.

Istotne tylko by moduł dawał się konfigurować, żeby użytkownicy mogli sami ydopasować go do struktury danych ze swojego banku - i tyle.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...