Skocz do zawartości

Synchronizowanie w kolko tego samego?

Polecane posty

Dodalem wczoraj 15 nowych towarow do subiekta. Sello pienkie je pobralo i uzupelnilo pola ze zdjeciami, potem dorobilem opisy i tez zostaly pobrane. Bylem pod wielkim wrazeniem, bo dla starych towarow jak zdjec nie chcialo pobrac tak ich nie pobiera.

Jest tylko jedne malutki problem... mam ustawione synchronizowanie z subiektem co 5 minut i sello za kazdym razem informuje mnie ze zsynchronizowano 15 pozycji.

Link to postu

A czy nie jest tak, że te towary, które się synchronizują mają zmieniame stany i/lub ceny w Subiekcie? Jeśli nie, to będę prosiła Cię o więcej szczegółów. Czy te "ciągle_synchronizujące_się" towary są nowododane, czy były już wcześniej powiązane? Jaki poziom cen mają?

 

u mnie jest to samo, przyjrzę się dziś co i jak często sie synchronizuje

Link to postu

A czy nie jest tak, że te towary, które się synchronizują mają zmieniame stany i/lub ceny w Subiekcie?

Nie. Towary zostaly dodane do subiekta, uruchomilem sello, pozniej dodalem do nich opisy i nic wiecej z nimi nie robilem.

Jeśli nie, to będę prosiła Cię o więcej szczegółów. Czy te "ciągle_synchronizujące_się" towary są nowododane, czy były już wcześniej powiązane? Jaki poziom cen mają?

Chyba tak, bo dodalem 15 nowych towarow i sello ciagle informuje ze zaktualizowalo 15 towarow wiec pewnie to chodzi o te. Co znaczy czy byly wczesniej powiazane?

Poziom cen maja "allegro" :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...