Skocz do zawartości

[InsERT] Sello już wkrótce w sprzedaży

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym jeszcze przed weekendem (jako, że termin wyjścia się zbliża) przekazać informacje licencyjne na temat Sello:

 

a) Sello może obsługiwać kilka kont z serwisu aukcyjnego, ale dla każdego z nich wymagana jest osobna opłata (kod abonamentu). Abonamenty są dwojakiego rodzaju: miesięczne (w cenie 10 zł brutto) oraz roczne (w cenie 100 zł brutto). Pudełka, które będzie można kupić w sieci sprzedaży będą zawierały roczny kod abonamentu (na jedno konto w serwisie aukcyjnym oczywiście).

 

b) bez podawania kodu abonamentu można pracować próbnie z Sello przez 30 dni

 

c) przy każdym uruchomieniu Sello łączy się z serwerem licencji, sprawdza licencję dla danego konta (i ew. nie pozwala na dalszą pracę)

 

d) Sello pozwala łatwo i sprawnie administrować kontami, można przedłużyć licencje, opłacić nowe konto online (wykorzystujemy serwis www.platnosci.pl) lub wybrane konto dezaktywować.

 

e) Kupione już konto można przedłużyć też rocznym kodem z pudełka zakupionego w sieci sprzedaży.

 

f) Termin wejścia Sello do sprzedaży to piątek 28.09.2007!

 

Pozdrawiam!

 

--

Błażej Kotełko, InsERT

Link to postu

UWAGA!

 

Wszyscy pomagający nam w jakikolwiek sposób w testach Sello, a więc betatesterzy, uczestnicy tego forum itp. otrzymają bezpłatny kod abonamentu Sello na rok.

 

Z osobami tymi będziemy kontaktować się indywidualnie w przyszłym tygodniu.

 

Jedocześnie chiałbym podziękować za pomoc i zachęcić do dalszej aktywności, gdyż po wyjściu Sello do sprzedaży projekt ten nadal będzie rozwijany.

 

Oczywiście w ramach posiadanego abonamentu każdy może używac najnowszej dostępnej wersji programu - to chyba oczywiste.

 

Pozdrawiam.

 

--

Błażej Kotełko, InsERT

 

Link to postu

c) przy każdym uruchomieniu Sello łączy się z serwerem licencji, sprawdza licencję dla danego konta (i ew. nie pozwala na dalszą pracę)

 

A to moim zadniem baaaaaardzo zly pomysl. Wg mnie Sello powinno sprawdzac licencje przy probie pobrania czegos z allegro lub wysylania auckji i w przypadku braku licencji odmowic tej wykonania.

Dlaczego?

Juz tlumacze :) W ten sposob uniemozliwiacie ludziom prace bez sieci(praca np w autobusie, czy tez bardziej powszechna sprawa jak awaria u dostawcy internetu). Bez sieci mozna sobie przygotwac aukcje czy tez powypelniac wysylki itp.

Link to postu

Witam,

W końcu musiał nastąpić ten dzień ;-), a co z błędami i niedoróbkami które ciągną się przez kolejne Beta wersje ?, nie mam czasu się teraz rozpisywać ale to co mi się nasuwa od razu to filtruj ( f8 ) na liście szablonów (aukcje>>>szablony). Takich bzdurek jak by poczytać na forum jest pewnie więcej, sam kiedyś o paru pisałem, mam więc pytanie czy wejście płatnej wersji spowoduje również wprowadzenie nowej wersji programu ??

 

Pozdrawiam

Jacek Skawiński

 

Link to postu

A to moim zadniem baaaaaardzo zly pomysl. Wg mnie Sello powinno sprawdzac licencje przy probie pobrania czegos z allegro lub wysylania auckji i w przypadku braku licencji odmowic tej wykonania.

Dlaczego?

Juz tlumacze :) W ten sposob uniemozliwiacie ludziom prace bez sieci(praca np w autobusie, czy tez bardziej powszechna sprawa jak awaria u dostawcy internetu). Bez sieci mozna sobie przygotwac aukcje czy tez powypelniac wysylki itp.

spokojna głowa :). Sello bez sieci też się uruchomi, tak że można sobie przygotować aukcje jadąc autobusem :)

 

mam więc pytanie czy wejście płatnej wersji spowoduje również wprowadzenie nowej wersji programu ??

oczywiście że tak, od ostatniej bety dzień i noc... no może dzień i popołudnie ;) pracujemy nad poprawieniem błędów i wprowadzaniem Waszych sugestii. Staramy się dopasować program do Waszych potrzeb i nawet po wyjściu możecie spodziewać się, że codziennie ktoś gdzieś rozpatruje Wasze propozycje i poprawia niedogodności. Tak, że forum będzie nadal żyło aby współpraca nam się fajnie układała.

 

Kolejne wersje będą się pojawiać, więc warto brać aktywny udział w tworzeniu narzędzia dla swoich potrzeb.

Link to postu

Tak, ja jeszcze raz dopowiem, aby sprawa była 100% jasna: w momencie przestawienia wajchy i uruchomienia płatnego licencjonowania pojawi się oczywiście do pobrania nowa wersja samego programu. Wersja 1.00 - już nie BETAx.

 

Po wyjściu nadal będą się pojawiały ulepszenia, nowe wersja poprawki itp. I w ramach opłaty abonamentowej macie możliwość z nich korzystać!

 

Pozdrawiam

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...