Skocz do zawartości

Sprzedaną aukcję mam cały czas w "Trwające"

Polecane posty

Czy w raporcie pojawia się jakiś błąd dotyczący ściągania aukcji, transakcji? Proszę zobaczyć w szczegóły aukcji na datę zakończenia i jaka ona jest. Czy aukcja jest zakończona ze względu na wygaśnięcie czasu jej trwania czy ze względu na zaistnienie transakcji?

Link to postu

Ta aukcja ma inną godzinę zakończenia niż miała na Allegro - o 2 godz późniejszą.

Zauważyłam jeszcze coś - godzina zakończenia aukcji trwających jest inna (o godzinę późniejsza, minuty są dobre, a sekundy pozmieniane) niż faktyczna godzina ich zakończenia. Sprawdzałam godzinę w moim systemie - jest prawidłowa.

Link to postu

Czy aukcja była wystawiona przed zmianą czasu letniego na zimowy? Przyjrzymy się temu. Ale raczej błąd zapisu nie wynika z różnic czasów zakończenia. Sam błąd (dopisek "nieokreślony") wygląda raczej na błąd zapisu do bazy danych - co by mogło wskazywać, że jakiś parametr ściągnięty z allegro dla tej aukcji ma złą wartość. Ciężko powiedzieć z czego to wynika bez przedebugowania tego na Twojej bazie.

Link to postu

Panowie, moze trochę konkretniej ;)

 

Po pobraniu aukcji wyświetla się komunikat "problem z zapisem aukcji nr.... Nieokreślony błąd" Może nie tymi słowami, ale coś takiego.

 

Czy aukcja nadal nie zaktualizowała się? Może być wiele przyczyn, przez które aukcja nie może zostać zaktualizowana:

  • okno tej aukcji jest otwarte (przez Ciebie lub innego użytkownika tej samej bazy danych) - przy następnym pobieraniu, jeśli okno będzie zamknięte, aukcja powinna zostać już zaktualizowana,
  • aukcja została usunięta przez pracownika Allegro - wówczas nie mamy do niej dostępu, ale to chyba nie w Twoim przypadku
  • aukcja została wystawiona w starej kategorii, która nie jest już poprawną kategoria na Allegro - wówczas w szczegółach takiego błędu byłby komunikat w stylu brak kategorii, lub niepoprawna kategoria.

Link to postu

Inga!

Żadna z wymienionych rzeczy nie dotyczy tej aukcji... No i aukcja nie zaktualizowała się przy kolejnym pobieraniu. Mam za to wiadomość, że mam drugą taką aukcję - zakończoną 19 listopada, a u mnie nadal jest w trwających... Nie wiem, ale czy to jednak nie błąd w Sello? Mam pytanie natury technicznej - w jakim programie mogę sobie poprawić bazę - chodzi mi o te dwie aukcje i gdzie szukać tych tabel?

Link to postu

Nie słyszałam o bazach sql-owych, zawsze myślałam, że SQL jest to język zapytań... Ale może się nie znam... Co do bezpieczeństwa bazy Sello - skąd w mojej te błędy??? >:(  Ja zwracam uwagę na problem - bo coś jest nie tak z aktualizacją bazy, a jak do tej pory nie otrzymałam żadnej wskazówki jak to naprawić.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...