Skocz do zawartości

Konfiguracja strefy sello?

Polecane posty

Tak, że spokojnie.. we're working... ;D

 

Tylko szybko :D;)

 

A kiedy to Sello się dokładnie wiesza? Jeśli uda się to powtórzyć to się naprawi... :)

 

Juz gdzies pisalem. Sello wiesza sie przy zaznaczaniu paczek jako wyslanych jak jest wlaczone automatyczne wysylanie maili.

Wiesza sie tez przy pelnej synchronizacji wszystkiego. Jak tylko mu sie przerwie(proba pracy) to kaplica, a jak nie to dokonczy i wszystko gra(tyle ze to trwa wieki :P).

Oczywiscie wszystko na Viscie :]

Link to postu

dobra sprawdzę przy najbliższej okazji. akurat sobie zrobiłem środowisko testowe do Strefy ze 160 transakcjami. A ile transakcji takich roboczych Ty np masz? Tzn takich które są w trakcie realizacji, które współpracują ze Strefą?

 

Aha, a te mejle masz też włączoną opcję od razu wysyłaj czy tylko twórz?

Link to postu

Sprawdziłem wysyłanie mejli.. u mnie idzie wszystko dobrze ;). Zaznaczyłem 110 paczek do wysłania, wiadomości auto włączone, wysyłanie od razu i zaznaczam jako wysłane.

 

Pojawia się okienko z paskiem postępu, w tle rusza kółeczko wysyłania i się kręci... jak pasek postępu dojdzie do końca to pojawia się okno podsumowania i zaczyna się wysyłanie.. trwa to około minuty.

 

Czy u Ciebie tak samo wygląda przebieg operacji?

Link to postu

takie oto błędziska mi się pojawiają czy znaje jest już jakieś rozwiązanie?

 

 

Wysyłanie danych adresowych nie powiodło się:

dotyczy: HIT! NOWY GOLF (BLUZA) ATOMIC NA NARTY (ROZ.XL) (278621713)

klient: dorisone

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy.

Serwer zwrócił błąd: : name.trim().length() == 0

 

Otwieranie strony w Strefie Sello nie powiodło się:

dotyczy: HIT! NOWY GOLF (BLUZA) ATOMIC NA NARTY. sprawdź! (248820122)

klient: janus-z

Aukcja nie istnieje.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.AuctionDoesNotExistFault

Link to postu

pierwszy świadczy (najprawdopodobniej) o tym, że w adresie jaki ma być wysłany do Strefy w polu nazwa jest pusty napis. Adres może być wysyłkowy lub dokumentowy - proszę sprawdzić w tej konkretnej transakcji oba adresy.

 

Drugi błąd natomiast zgłasza, iż na allegro nie ma już takiej aukcji do której Sello próbuje utworzyć stronę. Zapewne jest to starsza transakcja jakaś - w wersji 1.1.0 jest taki błąd, że Sello próbuje tworzyć storny dla starych transakcji, w wersji 1.1.1, która już prawie wychodzi :) jest już poprawiony.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś spotkał się z problemem niepełnych danych w adresie? W szczególności chodzi o Imię i nazwisko. W jaki sposób, przy jakich okolicznościach zdarzyło się, że w adresie brakuje danych w tym polu? Przy tworzeniu nowych stron w Strefie Sello pojawia się wtedy błąd zawierający m.in. taki oto ciąg: Serwer zwrócił błąd: : name.trim().length() == 0

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem co robie nie tak ale nie mogę tego ustrojstwa uruchomić.

 

Wchodzę w zarządzanie licencjami próbuje uruchomić Strefę i pisze mi że nie ma indentyfikatora więc klikam Zmień rejstrację daje jestem zarejstrowany wklejam numer otrzymany mailem i daje kilkukrotnie dalej przeglądając dane i na stronie z podsumowaniem daje Wyślij i dostaje komunikat że konto już jest zarejstrowane i proces zakończył się niepowodzeniem.

 

Może jakaś mała pomoc bo nie wiem jak podać mu ten identyfikator. Wersja Sello najnowsza 1.1.2

Link to postu

Mam tylko jedno konto w Sello i robie tak ja napisane w instrukcji czyli Moje Dane -> Zarzadzanie Licencjami -> Zmien rejstracje

 

Zaznaczma jestem zarejstrowany wklejam identyfikator 25 znakowy z maila daje dalej przechodze przez kilka okien klikajac dalej i w oknie Podsumowanie wypisane sa wszystkie dane oprocz tego identyfikatora co podalem klikam Wyslij i lipa zakonczone niepowodzeniem poniewaz konto juz jest zarejstrowane.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...