Skocz do zawartości

pare pytań

Polecane posty

1.zamówienie telefoniczne

 

jak robie utwórz transakcję (Transakcja dodana ręcznie)przy dodawaniu klienta to wykrzykuje mi, żeby dodać maila... po co??

 

 

2.nie działają komentarze

nic nie mam w zakładce do wystawienia

 

3.dalej nadruki adresowe -  nie da się nic ustawić

 

4.jak jest z wysyłanymi automatycznie wiadomościami - wcześniej w tych wiadomościach  była tabelka, która znikała i wprowadzała zamęt u niektórych, którzy odebrali tą wiadomość

 

5.jak to jest z wydrukami pobraniówek - czy to naprawdę dział czy jest bo jest (jaką drukarkę polecacie)

 

6. mam teraz 2000 nowych transakcji co mam z nimi zrobić jakbym chiał zacząć pracować na sello. W MS jest tak ze jak wykupuje abonament to tak jakbym znaczą dopiero sprzedaż na allegro

 

7. Kiedy i czy będzie jakaś integracja oscGt z sello

 

8. czy można baze towarową z hurtowni Action przerzucić do Subiekta a z subiekta do Sello oraz oscgt

 

dodam ze teraz wszystkie transakcje z allegro robię na MS z Asystenta wystawiam komentarze a sello ... testuje

 

pozdrawiam i czekam na odp. :)

 

 

 

Link to postu

1.zamówienie telefoniczne

 

jak robie utwórz transakcję (Transakcja dodana ręcznie)przy dodawaniu klienta to wykrzykuje mi, żeby dodać maila... po co??

Dobre pytanie ;). W sumie powinna byc opcja, ze jak tworzymy tranzakcje recznie to jest ona dla osoby z poza allegro, wiec nie powinno wymagac maila.

 

2.nie działają komentarze

nic nie mam w zakładce do wystawienia

 

Komentarze w tej zakladce pojawiaja sie jak masz wyslane paczki itp, a dla pobran dopiero jak zarejestrujesz pelna wplate. Co do pobran jestem pewien, ale reste niech potwierdzi ktos kto to pisal :)

 

5.jak to jest z wydrukami pobraniówek - czy to naprawdę dział czy jest bo jest (jaką drukarkę polecacie)

 

Dzialaja i to bardzo fajnie :)

 

8. czy można baze towarową z hurtowni Action przerzucić do Subiekta a z subiekta do Sello oraz oscgt

 

Jak masz towary w subiekcie to znazaczasz ze maja isc na aukcje i sello sobie je pobierze. A czy da sie wsadzic to do subiekta to nie wiem.

Link to postu

1. Mieliśmy to wyłączyć (wymaganie mejla) ale wymaga to trochę przeróbek, gdyż wiele mechanizmów (np wiadomości automatyczne) zakłada z góry że klient ma mejla. Usuniemy to jeśli nie będzie więcej przeszkód

 

3. Co chcesz ustawić?

 

4. tabelkę poprawiliśmy - podobno działa...

 

6. Sello ściąga to co aktualnie udostępnia serwis aukcyjny przez webApi. Można też wybrać w nowym mechanizmie co konkretnie ma być ściągnięte.

 

7. Na pewno nie w najbliższych wersjach.

 

8. Tu trzeba by zapytać obsługę Subiekta.

 

Link to postu

1. ok, fajnie że to usuniecie, bo wymyślanie jakiś maili to strata czasu

2. ok, myślałem ze to działa na zasadzie pozytyw za pozytyw -

3. chciał bym ustawiać:

"

Margines górny Margines lewy

Wysokość etykiety Szerokość etykiety

Odstęp między kolumnami Odstęp między wersami

Liczba kolumn Liczba wierszy

Zacznij wydruk na stronie od kolumny Zacznij wydruk na stronie od wiersza

Rozmiar papieru Orientacja strony

Liczba kopii Rozmiar czcionki

Drukuj ramki etykiet Dołącz nazwę firmy

Pokaż login kontrahenta Dodaj skrót grzecznościowy "Sz.P."

Dodaj liczbę porządkową Wyśrodkuj tekst

Dołącz kraj

"

 

to co w MS

 

4. ok - przetestuje się

5. "e-strefa" proszę napisz jakiej drukarki używasz bo tu chyba igłową trzeba

 

Link to postu

"6. Sello ściąga to co aktualnie udostępnia serwis aukcyjny przez webApi. Można też wybrać w nowym mechanizmie co konkretnie ma być ściągnięte."

 

a dlaczego nie można sobie ustawić daty np. od 23-12-2007 i godziny ?

Tego to nie wiem, nie ja pisałem tą cześć więc nie wiem czy są takie możliwości lub ograniczenia. Więcej na ten temat odpowiem po nowym roku jak wszyscy wrócą do pracy :)

 

Jeśli zaś chodzi o wydruki, to na razie nie ma możliwości konfiguracji. Planujemy zrobić konfigurowalne wydruki, wtedy będzie to możliwe.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...