Skocz do zawartości

Szukanie (F7)

Polecane posty

Wydaje mi sie ze juz o tym pisalem, ale za wyszukiwanie to macie wielkiego minusa!!

Nie wiem czym sie kierowaliscie ustalajac mozliwosci, ale obecne sa kompletnie nie przydatne.

Np dzis dostalem maila od kobiety kiedy wysle paczke. Jedyna informacja jaka mialem na jej temat to numer aukcji. Albo zemna jest cos nie tak, albo majac tylko numer aukcji w sello nie da sie kompletnie nic znalezc. Poradzilem sobie, bo przez allegro zanalazlem imie i nazwisko kobiety i dzieki temu znalazlem paczke(wyslana dawno temu ;) ).

Tak samo jest z szukaniem po nicku.

 

Wszedzie powinno byc szukanie po numerze aukcji oraz nicku z allegro, a zwlaszcza przy paczkach wyslanych oraz w klientach. Jak mogliscie nie zrobic szukania po nicku w klientach? ::)

 

Prosze mi sie tu tylko nie tlumaczyc ze obiektey itp, bo ja bym chcial majac tylko numer aukcji byc w stanie znalezc czy jest paczka, a jak jest to kiedy ja wyslalem :P

Link to postu

no a w transakcji nie da się wyszukać po numerze aukcji? Dajesz F7, wyszukiwanie po polu DOTYCZY i w polu 'dotyczy' jest numer aukcji wpisany... Potem na dole masz listę z paczkami - wszystko jest.  Co do klientów to nie jestem pewien, ale też powinno się dać szukać po nicku - nawet wpisując bezpośrednio na liście klientów nicka z klawiatury...

Link to postu

Wydaje mi sie ze juz o tym pisalem (...)Wszedzie powinno byc szukanie po numerze aukcji oraz nicku z allegro, a zwlaszcza przy paczkach wyslanych oraz w klientach. Jak mogliscie nie zrobic szukania po nicku w klientach? ::)

 

Też mi się wydaje, ze już o tym pisałam ;)

Zarówno w module Klienci, Transakcje jak i Paczki jest wyszukiwanie "według nazwy klienta (imię, nazwisko, użytkownik, firma)". W Sello użytkownik, to nazwa użytkownika z serwisu aukcyjnego.

 

Co do braku wyszukiwania paczki po numerze aukcji...

Jeśli miałeś tylko nr aukcji, to mogłeś odnaleźć ją w module Aukcje i w dolnej zakładce Transakcje sprawdzić, czy wszystkie mają wysłane towary.

Jeśli jednak chcesz to robić z modułu Paczki, to możesz włączyć sobie kolumnę

(Lista kolumn [Ctrl+Shift+K]) Transakcja i wówaczas zadziała Ci zwykłe Szukaj na liście [Ctrl + F]. po wpisaniu tam nr aukcji pokaże Ci tą właśnie paczkę.

Link to postu

Obroniliscie sie ;)

 

Mysle ze warto zmienic opisy(i dopisac np nick), nie jestem teraz pewien, ale klienta wpisjac nick nie da sie znlezc.

 

Dziala to natomiast przy paczkach.... a wlasciwie to juz wiem czemu nie dziala.... bo rozroznia wielkosc liter! To jest wg mnie do poprawki.

 

Dzis inna paczke po numerze mi znalazlo i chyba juz wiem czemu wczoraj nie dzialalo. Podejzewam ze poprostu pomyslilem sie przepisujac numer aukcji, bo nie mozna sobie sprawy ulatwic, bo nie dziala ctrl+v przy szukaniu :(

 

O ctrl+f nie wiedzialem :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...