Skocz do zawartości

Sello nie pobiera nowych transakcji.

Polecane posty

Witam

Pobiera niby "normalnie", ale nie pobiera nowych transakcji i nie pokazuje żadnych błędów tylko po jakimś czasie może z 30 do 60 sek. kończy i pokazuje mi tylko błąd tworzenia nowych stron w strefie sello. Dwa dni temu było wszystko ok (używam sello od początku jeszcze od testowych wersji).

Pozdrawiam

 

PS

Na pewno pobieram dane z tego samego konta bo mam tylko jedno. Sello zachowuje sie jak by nic sie nie działo na moich aukcjach, nawet jak sie aukcja skończyła Sello tego nie zauważyło.

Link to postu

Dla pewności:

1. Wyłącz używanie Strefy Sello skoro pojawiają Ci się w niej błędy.

2. Przy ręcznym pobieraniu danych z Allegro, w pojawiającym się okienku, zaznacz wszystkie opcje:

Transakcje i klientów i wszystkie opcje w aukcjach.

 

Czy po takiej operacji Sello zaktualizuje informacje o ilości sprzedaży na aukcjach? Czy pobierze transakcje?

Link to postu

Tak.

Pokazuje mi wciąż błąd z uważaniem nowych stron w strefie sello. Ale to mniejszy problem, większy to to że nie pobiera mi nowych transakcji i nie wiem czemu. Niby pracuje ok i nie pokazuje błędów w pobieraniu po prostu jak by tych transakcji nie było na moich aukcjach.

Pozdrawiam

 

PS

Ostatnią transakcje pobrał mi 26 grudnia.

Poprawka Strefa już nie działa po kilku wyłączeniach i włączeniach na zmianę i sprawdzeniu konta.

 

PPS

Teraz wyskakuje mi błąd przy pobieraniu komentarzy (nie udało się pobrać komentarza do aukcji nr #########) ponieważ taka transakcja nie została pobrana i sello twierdzi że nie istnieje.

 

 

Czy jest szansa, że ten błąd zostanie usunięty bo nie mogę pracować!!!. Próbowałem już wszystkiego (przeinstalowałem Sello, utworzyłem nową bazę danych, przeinstalowałem system i nic nie pomogło) nie pobiera mi żadnej transakcji która miała miejsce po 26 grudnia).

Link to postu

Pomogła mi Inga w ustawieniach.

Okazało się, że miałem zaznaczone (przypadkiem pewnie to zaznaczyłem) - [v] Tylko na podstawie zmian w historii.

Przez to nie pobierało mi transakcji na bieżąco a dopiero po zakończeniu aukcji, co niesamowicie utrudniało mi pracę.

Ale na szczęście ekipa pracujących nad Sello pokazała na ci ich stać i w mgnieniu oka rozwiązała mój problem za co im WIELKIE DZIĘKI.

 

Pozdrawiam

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

przeczytałem uważnie wasze opisy co do próby naprawienia problemu pobieranie nowych transakcji i klientów, sprawdziłem również usunięcie całej aukcji z Sello łącznie z usunięciem komentarzy, trasakcji i wszystkiego co z nia związane - aukcja z Sello zniknęła. Zaktualizowałem najpierw parametry a następnie pobrałem na nowo dane z Allegro. Liczyłem na to że utworzone wpisy w Sello na nowo naprawią ten problem. .... niestety klapa

 

proszę o pomoc, mi również nie aktualizują się klienci i transakcje do jednej z aukcji. Trzech klientów ściąga i transakcje... a następnych już nie.

 

mogę tylko nadmienić że program sprawował się dobrze do czasu kiedy pracownicy Allegro nie zaczęli grzebać w moich aukcjach - usunęli mianowicie jedną z nich ale nie tą co powoduje błąd. Od tego momentu Program Sello nie odbiera mi transakcji do innej aucji i klientów.

 

 

Oczywiście można czekać aż się aukcja skończy ale Sello dalej będzie próbował pobrać transakcje z Allegro tego klienta i będzie zgłaszał błąd. Skoro nie da się tego rozwiązać szybko a problem będzie się powtarzał, to może taka sugestia, żeby w Sello dać możliwość wyłączenia pobierania powiązanych informacji z Allegro (transakcji, klienta, itd)

 

PROSZĘ (o) POMOC

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...