Skocz do zawartości

Uwagi od klienta widoczne na "Listach Magazynowych"

Polecane posty

Osoby wpisują informacje na temat koloru na stronie strefy sello, a te pojawiają sie po pobraniu danych ze strefy sello na  "Listach Magazynowych" .

Duże ułatwienie. Oczywiście musiały by być też informacje wpisywane przez sprzedawce bo wiadomo że nie każdy skorzysta ze strony.

Było by to rewelacyjne rozwiązanie i gwarantuje, że wiele osób skusiło by sie na korzystanie z sello.

Link to postu

pobranie informacji ze Strefy Sello skutkuje (po akceptacji) zmianą transakcji, w związku z czym od razu takie inforamcje nie moga trafić na listy wysyłkowe, bo jest przecież jeszcze paczka. W paczce można wpisać ręcznie w uwagach charakterystyczne cechy towaru i one się pojawią na liście magazynowej (także w uwagach).

Mamy na uwadze przepisywanie niektórych informacji wpisanych w Strefie, ale jeśli macie konkretne potrzeby, to proszę napisać.

Link to postu

pobranie informacji ze Strefy Sello skutkuje (po akceptacji) zmianą transakcji, w związku z czym od razu takie inforamcje nie moga trafić na listy wysyłkowe, bo jest przecież jeszcze paczka.

 

No OK, tylko dlaczego np. uwagi z transakcji (notatki) nie przenoszą sie do paczek???

Często wpisuję tam właśnie ważne rzeczy dotyczące paczek (na etapie wpisywania uwaga mam stworzoną tylko transakcje, do paczek mi daleko), i za każdym razem po stworzeniu paczek muszę pamiętać o przepisaniu tych uwag. W okresie listopad/grudzień mieliśmy niestety przez to sporo pomyłek w paczkach.

 

Przykład (akurat mniej szkodliwy): klient po zakupie wybiera opcję wysyłki kurierem, ale dostarczenie na nastąpić po godz. 18 - gdzie ja mam to wpisać skoro dysponuję tylko danymi w transakcjach?? - paczka jest tworzona np. dopiero po wpłacie na konto oraz wystawieniu paragonu - jedyne co mi pozostaje to wpisanie tego w notatkach w transakcji.

Przy niewielkiej ilości paczek dziennie można jeszcze nad tym zapanować, ale jak jest tego dużo zamieszanie gwarantowane.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...