Skocz do zawartości

PROBLEM ZE STREFĄ SELLO

Polecane posty

Witam:

Dla konta allegro "enamed" Sello zwraca błąd

2008-01-22 23:56:03 Zaktualizowano 0 z 3 transakcji

2008-01-22 23:56:02 IDispatch error #3353 Błąd!

2008-01-22 23:56:02 Aktualizacja transakcji: 1

2008-01-22 23:56:02 Liczba zmodyfikowanych stron od poprzedniej synchronizacji: 3

2008-01-22 23:55:53 Data ostatniej zmiany wprowadzonej przez klientów: 2008-01-21 09:56:04

2008-01-22 23:55:52 Konto: enamed na Allegro.pl (Polska)

NATOMIAST DLA KONTA "dijomed" DLA ODMIANY

 

Użytkownik nie jest właścicielem podanej strony.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.UserIsNotPageOwnerFault

 

CO DZIEŃ TO NOWE PROBLEMY Z TYM SELLO

PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE

 

Link to postu

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek informacje to to jest wszystko co jest podawane.

 

Sytuacja wygląda następująco:

mamy ustawione automatycznie pobieranie. Jeden z komputerów to serwer MS. Kiedy dane pobierane są przez niego - nie wyskakuje błąd. Kiedy dane są pobierane przez któryś z komputerów klienckich wyskakuje ten błąd.

 

Tak przy okazji - czy da się ustawić tak, żeby tylko jeden komputer pobierał dane? Na chwilę obecną ustawienie automatycznego pobierania powoduje automatyczne pobieranie na wszystkich stacjach.

Link to postu

o to bardzo cenna informacja, zaraz spróbuję powtórzyć ten błąd.

 

Niestety na chwile obecną wszystkie komputery podłączone do jednej bazy korzystają z tych samych ustawień. Ten problem zauważyliśmy już i czeka na realizację.

 

// edit

Udało mi się powtórzyć błąd IDispatch error #3353, na tą chwilę mogę powiedzieć, że powoduje go właśnie równoczesna synchronizacja na kilku komputerach. Aby zminimalizować występowanie tego błędu proponuję wyłączyć automatyczną synchronizację ze Strefą, lub przynajmniej zwiększyć czas synchronizacji (choć to może nie przynieść rezultatów)

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

"// edit

Udało mi się powtórzyć błąd IDispatch error #3353, na tą chwilę mogę powiedzieć, że powoduje go właśnie równoczesna synchronizacja na kilku komputerach. Aby zminimalizować występowanie tego błędu proponuję wyłączyć automatyczną synchronizację ze Strefą, lub przynajmniej zwiększyć czas synchronizacji (choć to może nie przynieść rezultatów)"

 

w administracji w parametrach wysyłania i odbierania wyłączyłem automatyczną synchronizację ze Strefą i przy próbie ręcznego wysyłania/odbierania nadal wyskakuje ten błąd.

Link to postu

nie tworzy się strefa dla konkretnej transakcji. Przy tej transakcji był podany link  do tymczasowej(niezaufanej)jednak później zaufana się nie uruchomiła. Do reszty się tworzy ale już nie wklejam linka ze strefą tymczasową do wiadomości od sprzedawcy. A nawiasem mówiąc to zawiodłem się trochę na tej strefie bo klient nie może tam podać tam formy płatności i transportu 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...