Skocz do zawartości

polskie znaki w loginie / jak to obejsc? /zmianna nie mozliwa

Polecane posty

Witam

Wyrzuca mi taki bład

"Klucz dostępu do Allegro API jest niepoprawny lub został zablokowany. Proszę skontaktować się z autorem programu!"

 

Czytałem w innych postach z jest problem z polskimi znakami w hasle ale ja mam w loginie/nazwie polskie znaki a tego nie moge sobie zmienic.

 

Prosze o pomoc

Link to postu

Problem prawdopodobnie wynika z webApi, ale nie możemy tego zweryfikować, gdyż na allegro nie da się założyć konta z polskimi znakami - żeby było śmieszniej.

 

Proponuję zatem napisać mejla do administratora allegro z prośbą o usunięcie polskich liter z loginu - wszak jest to zabronione na allegro, więc myślę, że nie będzie większych problemów z usunięciem.

Link to postu

Jescze dwa świeże pomysły:

 

1. Czy dasz rade zalogować się na Allegro wpisując swój login bez polskich liter z "ogonkami"? Tzn. podając 'a' zamiast 'ą'? Jeśli takm, to wprowadź taki sam login w Sello i po problemie ;)

 

2. Czy używałeś kiedykolwiek innych programów zewętrznych do obsługi swojego konta Allegro? Np. Quickloader? Czy z tego programu udalo Ci się poprawnie zalogować na Twoje konto?

Link to postu

Jescze dwa świeże pomysły:

 

1. Czy dasz rade zalogować się na Allegro wpisując swój login bez polskich liter z "ogonkami"? Tzn. podając 'a' zamiast 'ą'? Jeśli takm, to wprowadź taki sam login w Sello i po problemie Mrugnięcie

 

ad1. Nie moge sie zalogowac

 

2. Czy używałeś kiedykolwiek innych programów zewętrznych do obsługi swojego konta Allegro? Np. Quickloader? Czy z tego programu udalo Ci się poprawnie zalogować na Twoje konto?

 

ad2

tak uzywalem kiedys bardzo dawno temu Quickloader

Link to postu

No ale nie trzeba nowego konta zakładać, tylko napisać mejla do administratora allegro z prośbą o usunięcie polskich znaków i zastąpienie ich innymi bezogonkowymi literami, lub o zmianę. Jako uzasadnienie można podać argument, że webApi najprawdopodobniej nie obsługuje polskich znaków  przez co nie da się zalogować.

 

Nie możemy tego jednak zweryfikować w żaden sposób, bo nie da się założyć nawet konta z polskimi literkami.

Link to postu

Odpowiedz allegro na prosbe zmiany nicka/loginu a dokładnie zastapienie liter z "ogonkami" na bez.

 

Dziękuję za wiadomość.

 

Przykro mi, jednak nie ma możliwości zmiany nazwy Użytkownika. Jeśli chciałby Pan korzystać z innej nazwy Użytkownika, jedynym rozwiązaniem jest rejestracja nowego konta.

 

Przypominam, że każde konto musi być zarejestrowane na inny adres e-mail. Jednocześnie zawiadamiam, iż punkty za komentarze nie są przenoszone na drugie konto. Rejestracji nowego konta można dokonać na stronie:

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...