Skocz do zawartości

Uruchomienie Strefy Sello

Polecane posty

Postępowanie zgodnie z instrukcja nie przynioslo oczekiwanego rezultatu nadal przy probie uruchomienia twierdzi ze nie ma identyfikatora w bazie mimo ze konto jest zarejstrowane i dziala poprawnie. Jak probuje zmienic rejstracje to na koncu przy Wyslij wywala komunikat o niepowodzeniu poniewaz konto juz jest zarestrowane. Aktualizacja danych konta z serwisu Allegro rowniez nic nie dala wiec juz nie wiem co robic aby uruchomic Strefe.

Link to postu

Witam,

Wybacz, jeśli na pewno tak robiłeś, ale prosiłaby o upewnienie się, że zaznaczyłeś wymaganą opcję. Pozwolę sobie zacytować fragment z Pomocy:

 

"Aby wprowadzić identyfikator (...) należy w Oknie Zarządzanie kontami i licencjami wybrać opcję Zmień rejestrację. Następnie w nowo otwartym oknie należy zaznaczyć opcję Jestem już zarejestrowany(-a) i podać identyfikator rejestracji wysłany e-mailem podczas pierwszej rejestracji."

 

Jeśli nie podasz tego identyfikatora i/lub nie zakończysz w/w procesu, to Strefa Sello nie da się uruchomić.

 

Jeśli zapodziałeś ID rejestracji, to wyślij prośbę o niego na adres sello@insert.com.pl.

 

W razie dalszych problemów prosimy o kontakt.

 

Link to postu

Problem został rozwiązany przez Bartka za co mu serdecznie dziękuje. A mianowicie zarejstrowałem jedno konto na probę aby sprawdzić Sello i otrzymalem maila i po jakiejs godzienie zaresjtrowałem właściwe konto z wykupioną licencją ale niestety nie otrzymałem maila juz do niego. Więc przy probie zmiany rejstracji podawałem nie ten identyfikator co trzeba.

 

Mała sugestia żeby zamiast nr klienta w allegro podawać nazwę użytkownika wydaje mi się ze rozwiązało by to problemy tego typu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...