Skocz do zawartości

Szablony a #user_field - blad w podgladzie

Polecane posty

Allegro umieszcza tresc aukcji w obiekcie o id="user_field", oraz dokleja #user_field przed kazda deklaracje stylu. Czyli jesli mam w szablonie

#szablonfirmyX table { ... }

to po przejsciu przez allegro robi sie z tego

#user_field #szablonfirmyX table { ... }

jednak w samym szablonie nie uzywam niczego o id user_field, dodaje to allegro. Sello natomiast nie, i nie uzywa styli poprzedzonych #user_field, i podglad sie sypie. Oczywiscie to niby zaden problem bo w szablonie moge tego nie pisac -- i nie pisze, nic o #user_field nie mam.

 

Niestety po przejsciu przez allegro i probie ponownego wystawienia aukcji styl css jest juz wzbogacony o #user.., i podglad jest nieostylowany. Po wystawieniu takiej aukcji jest OK, bo allegro nie robi roznicy. Troche szkoda, bo podglad to przydatna rzecz.

Link to postu

Niestety po przejsciu przez allegro i probie ponownego wystawienia aukcji styl css jest juz wzbogacony o #user.., i podglad jest nieostylowany. Po wystawieniu takiej aukcji jest OK, bo allegro nie robi roznicy. Troche szkoda, bo podglad to przydatna rzecz.

 

A ja juz ten blad dawno zglaszalem, ze jak sie wystawia ponownie aukcje to sie styl sypie. Niesty nie zalebialem sie w kod(jest troszke malo czytelny) i nie zauwazylem, ze to wlasnie wina #user_field

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...