Skocz do zawartości

Galeria ze zdjęć umieszczonych na serwerze.

Polecane posty

Fajnie byłoby gdyby sello potrafił wygenerować jakąś fajną galerie ze zdjęć które umieszczamy na serwerze (do danej aukcji). Głównie chodzi o to by użytkownik mógł sobie powiększyć zdjęcie klikając na nie, a w późniejszym czasie można by dodać inną funkcjonalność takiej galerii taką jak:

 

1. Galeria innych aukcji (patrz galeria SPS)

2. Cross selling czyli "do tego produktu polecamy" i tu link do innych produktów, które wcześniej w sello powiążemy.

3. "Klienci którzy kupowali ten produkt kupili także" jak wyżej (baza transakcji zgrupowanych jest w sello)

 

Oczywiście istnieje niebezpieczeństwo że aukcje, które polecamy uległy już zakończeniu ale można by wbudować mechanizm , który ostrzega nas o tym lub wręcz automatycznie wystawia takie aukcje ponownie. Zresztą nic się nie stanie jeśli link będzie do aukcji zakończonej.

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...

Z tego co się zorientowałem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sobie rozbudować szablon o galerie zdjęć czy inne rzeczy wykupując konto w SPS.

Ten probram on-line, dynamicznie sprawdza aukcje, i wstawia inne trwające, itp.

Sello nie będzie togo robił, bo jest aplikacją Windowsową, i nie podmieni kodu dynamicznie jeśli aukcja przestanie istnieć, czy ktoś wykupi towar.

Na moje rozumowanie jest to niewykonalne technicznie.

No chyba że Sello, uruchomi usługę, że doinstalowuje na swoim serwerze MySQL, tam obazki galerie itp.

Link to postu

jedyna różnica między komputerem stacjonarnym a serwerem internetowym w tej sytuacji jest taka, że ten pierwszy nie zawsze jest podłączony do internetu. nie wydaje mi się, żeby aplikacja windowsowa, która tak czy siak wysyła i pobiera dane z allegro - miała spisać się gorzej, niż internetowa. też dynamicznie może reagować, jeśli udostępnimy jej miejsce w stylu strefy sello.

 

powoli przymierzam się do kupienia SPS i bardzo chwaliłbym sobie taką opcję w sello. opcję zakupów powiązanych jeszcze bardziej.

Link to postu

Druga różnica to taka, że aplikacja na windowskie jest za zaporami, zasiekami itp itd.

 

Jeśli Sello na windzie, bedzie on-line tak jak SPS, to ja wysiadam.

Nie miną sekundy jak będziesz miał włama.

Nie wyobrażam sobie programu windowsowego, który tak jak serwer generuje dynamicznie grafiki itp.

Nie dalej jak dzisiaj rozmawiałem z SPS i oni nie zapewniają obsługi aukcji tak jak Sello, oni poszerzają możliwości szablonu aukcyjnego np. Sello.

Więc wg. mnie można sobie dokupić SPS, i obsługiwać aukcje w Sello a SPS dodaje więcej możliwości.

 

Takie jest moje zdanie.

Link to postu

ale ja nie mówię, że komputer stacjonarny ma obsługiwać galerię, można to zrobić na kształt strefy sello, a całą konfigurację zostawić na stacjonarnym. Tak jak sello kontaktuje się z strefą, można zrobić dowolne narzędzie online. Ważne są możliwości konfiguracji - wszystko w jednym windowsowym programie i tyle.

 

A w sumie my tu gadu gadu a nikt z insertu jeszcze nie zabrał głosu.

Link to postu

Po pierwsze taka galerie mogly by utrzymywac serwery insertu (strefa Sello tak dziala).

Ja bym widzial, to tak ze insert generuje galerie, ale my z poziomu Sello nia zarzadamy na takiej zasadzie, ze na przyklad zaznaczamy towar, ktory nie ma sie pojawiac w galerii czy tez odwrotnie pormujemy cos konkretnego w galeriach.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...