Skocz do zawartości

wyłącza się !!!

Polecane posty

Jestem zupełnym laikiem, mam program od trzech czy czterech dni. Pobrał mi dane pare razy pierwszego dnia użytkowania. Teraz od dwóch dni przy każdej próbie, wyślij odbierz sam program się wyłącza. Pobiera dane z allegro i staje na jednej aukcji i koniec jest jeszcze jakiś dopisek nie powiodło się.

Proszę o jakąś podpowiedz

Pozdrawiam

Link to postu

U mnie sello wywala sie dokladnie w momencie odbierania klienta.

 

PS

Czemu tak zawsze jest, ze jak cos sie sypnie to jest weekend i nie ma nikogo z ekipy sello  :'(

Powinniscie sobie jakies dyzury ustalic coby w weekend ktos na forum zagladal  ;)

co nie ma, co nie ma, przecież jestem :D. Jak już przejrzę cały internet to zaglądam na forum sello ;D

 

Problem z wysypywaniem Sello przy pobieraniu klienta i poczty rozwiązaliśmy na szybko dzięki zrzutom pamięci jakie do nas parę osób wysłało i można to sobie naprawić podmieniając te dwie dllki o których mowa powyżej - wkradł się błąd w obsłudze błędu - jakkolwiek dziwnie to brzmi, i przy specyficznych błędach Sello zamiast je wyświetlać to się wywalało.

 

Nie mogliśmy jednak ustalić co było przyczyną powstawania tego błędu (w zrzutach pamięci widać tylko skutek), więc teraz Sello zamiast się wywalać powinno jakimś błędem sypnąć, i o te błędy prosilibyśmy aby nam je napisać. Dotyczy to zwłaszcza osób, którym się Sello wcześniej wywalało i podminiły sobie te dwa pliki.

Link to postu

No jestes, jestes, ale mineley prawie 24h :P. Dobrze ze grono uzytkownikow sello tez sobie pomaga  :)

 

A co do samego bledu to zaraz po podmniance sello napisalo cos o integralnosci bazy i ze nie moze zapisac. Tranzakacja zaginela w akcji i wogole jej nie ma. Odebrala sie tylko aukcja(ale to wczesniej), nie ma klienta i nie ma tranzakacji. Zakonczonej aukcji nie mozna usunac. Pelne pobieranie danych nie pobiera tej tranzakcji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...