Skocz do zawartości

źle działająca funkcja powiel w szablonach aukcji

Polecane posty

Witam

to już ostatni temat, który Wojtek zasugerowł mi przeniść na nowy wątek

 

moje zgłoszenie:

 

Mam inny kłopot, bardziej denerwujący niż ważny. Prosze kliknac na link aukcji podanej poprzednio byzobaczyć jak jest zbudowana. W sello mam zrobiony jej szablon. Wystawiając aukcje z t-shirtem damskim (własnie nad nimi pracuję) korzustam z opcji powiel. Następnie korzystając z edytora graficznego zmieniam zdjecia z kolorami (brr, yel itp) i teraz dziwi mi dlaczego po podmienieniu zdjęć  grafiki znajdujące sie po lewej stronie ekranu nie gubia linku do zdjęcia a te po prawej gubiąi trzeba go wprowadzać na nowo - to jest błąd, który musiałem poprawiać z allegro wystawiając aukcje męskie. Czy to jest kwestia ustawień czy też może kodu programu

pozdrawiam

 

i odpowiedź Wojtka

 

nie udało Nam się powtórzyć podobnego działania programu, proszę dokładnie opisać co i jak jest zmieniane za pomocą jakich opcji (krok po kroku)

 

i słuzę uprzejmie:

 

Na początek proponuję wejść na podaną ponizej stronę

 

http://www.allegro.pl/item341115928_t_shirt_meski_stedman_clasic_r_l.html

 

Jeżeli już tam Pan był to widział, że kolory t-shirta sa przedstawione jako zdjęcia po lewej i prawej stronie zawierające linki do zdjęć całego t-shirta. Na taką aukcję posiadam szablon i wykonuję nastepujące operacje:

1. Powielam aukcję by stworzyć szablon dla innego rozmiaru

2. Poprawiam nagłówki (nazwę aukcji itp)

3. Przechodze do opcji opis, edytor graficzny i tu link podczepione do zdjęć działają

4. Zdjęcia z kolorami zamieniam na inne tak by nr na zdjeciu odzwierciedlał kod towaru w sGT

 

Po tej operacji linki podczepione pod zdjęcia z lewej strony ekranu działają a tych zdjęć z prawej strony znikneły?!

 

Gdyby co mogę podesłac kod HTML aukcji

 

pozdrawiam

 

Po takiej

Link to postu
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...