Skocz do zawartości

wyślij grafiki na serwer a miniaturka

Polecane posty

mam przygotowane transakcje do wystawienia, grafika wysłana na serwer a aukcje się nie wystawiają bo sello wykrzykuje błąd. W szablonie mam zaznaczoną opcję miniaturka. Dlaczego sello nie uzna automatycznie pierwszego zdjęcia wysłanego na serwer jako miniaturki. Jeżeli musiałbym do każdej aukcji dodawać w zakładce "Dodatkowe" zdjęcie było by to dla mnie bardzo uciążliwe.

 

Dlaczego sello nie ucina tytułu aukcji. Niektóre towary maja ponad 50 znaków i aukcja nie wystawiona   

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

mam przygotowane transakcje do wystawienia, grafika wysłana na serwer a aukcje się nie wystawiają bo sello wykrzykuje błąd. W szablonie mam zaznaczoną opcję miniaturka. Dlaczego sello nie uzna automatycznie pierwszego zdjęcia wysłanego na serwer jako miniaturki. Jeżeli musiałbym do każdej aukcji dodawać w zakładce "Dodatkowe" zdjęcie było by to dla mnie bardzo uciążliwe.

 

Witam,

 

Chętnie poznam rozwiązanie:)

 

Link to postu

ale o jakim serwerze mowa... Zdjęcia wysyłane na serwer ftp to coś innego niż zdjęcia wysyłane DO Allegro. Zdjecia z ftp mogą pojawiać się w opisie aukcji, natomiast zdjęcia które wysyła się do allegro (i które są płatne w w pewnych warunkach) ustawia się na zakładce dodatkowe w aukcji (lub szablonie aukcji). Pierwsze zdjęcie z tej listy jest ustawiane przez allegro jako miniaturka, jeśli jest zaznaczona taka opcja.

 

Nie ma możliwości ustawienia jako miniaturki zdjęcia z serwera ftp, bo miniaturką zarządza allegro i musi je posiadać na swoich serwerach - więc musi być wysłane razem z aukcją.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...