Skocz do zawartości

Strefa SELLO

Polecane posty

Mam pytanie do strefy sello(nie wiem czy w dobrym miejscu todaje) ale ...

 

BARDZO często zdarza się iż strefa pzekłamuje, tzn. pobierałem aukcje gdzie np. dane dwóch kontrahentow były zamienione, tj. np. Pani Anna Kowalska dała do fvat dane które zostały na strefie wyswietlone u pana Nowaka a dane od Nowaka u Kowalskiej. Może i nie ma tych przekłamań za wiele, tzn kilka na sto ale jednak są i z tego powodu dochodzi do reklamacji co tak naprawde w złym swietle stawia Firmę "Bo to niby my się mylimy"

 

Czo zrobić by nie było takich pomyłek, czy będziecie to poprawiac na strefie, i czy strefa bedzie szybciej działać. Zdarza się iż synchronizuje dane i 30 minut a czasem np. tylko 2-5 przy tej same liczbie aukcji???

Link to postu

Kontynuujac mam problem z odbieraniem informacji a dziś wieczorem wyskoczył taki bład kilka razy:

 

 

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy.

Serwer zwrócił błąd: : pageIds.length > 100

 

 

Wysyłanie danych adresowych nie powiodło się:

dotyczy: USB HUB ROZDZIELACZ 4 PORTY HIGH SPEED JAKOŚĆ!!! (347559783)

klient: mlodykc

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy.

Serwer zwrócił błąd: : name.trim().length() + company.trim().length() == 0

 

 

 

Wysyłanie danych adresowych nie powiodło się:

dotyczy: USB HUB ROZDZIELACZ 4 PORTY HIGH SPEED JAKOŚĆ!!! (347559783)

klient: mlodykc

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy.

Serwer zwrócił błąd: : name.trim().length() + company.trim().length() == 0

 

 

 

co jest nietak, od wczoraj praktycznie wogólen nie współpracuje ze strefą albo synchro wywala albo przekłamuje w danych.... ZRÓBCIE COŚ...

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

pytanie pomocnicze...

 

Czy ktoś z Was ma może powtarzający się wpis:

Data ostatniej zmiany wprowadzonej przez klientów: 2007-11-21 00:00:00

podczas synchronizacji ze Strefą Sello, szczególnie istotny jest fragment 2007-11-21 00:00:00 lub inna podobna data, mająca niewiele wspólnego z datą teraźniejszą (+/- parę dni)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...