Skocz do zawartości

strefa sello dla grupy aukcji i wlaczenie strefy, grupowanie transakcji i kasa

Polecane posty

Witam!

 

Nie znalazłem informacji na forum, więc piszę. Dla grupy aukcji strefa sello zatytułowana jest nazwą pierwszej z brzegu aukcji i jej numerem. Nie umiem tego zmienić. Jeśli nie ma tego w konfiguracji, to zgłaszam sugestię, aby grupa transakcji mogła mieć swoją nazwę, która będzie pokazana w strefie. Jeśli jest, to proszę o lepsze pokazanie w programie.

 

Druga sprawa to samo włączenie strefy dla aukcji - nie wiem jak się to robi, bo nigdzie w aukcji, transakcji czy paczce nie widzę znacznika, że strefa jest aktywna, że jest do niej jakiś link. Dopiero w pewnym momencie link się pojawił przy transakcji. Przydałby się checkbox w oknie modyfikcji aukcji i link to strefy dla danej transakcji/grupy.

 

Trzecia sugestia dotyczy grupowania transakcji. W tym momencie mam wybór naliczania albo najwyższej kwoty transportu, albo sumy. Chciałbym też mieć możliwość wybrania najniższej kwoty, albo podania własnej kwoty dla grupy. Często mamy promocje, że przesyłka dla większej ilości jest gratis i muszę zmieniać to ręcznie.

 

Pozdrawiam

Artur A. Kasprzyk

aak

Link to postu

Na chwilę obecną tak właśnie jest, w kolejnej wersji prawdopodobnie na stronie Strefy będą pokazane wszystkie aukcje dla których transakcje zostały zgrupowane.

 

Strefę wystarczy uruchomić w zarządzaniu kontami i ona działa sama z siebie. Dla każdej nowej transakcji nie starszej niż miesiąc są tworzone strony a adresy są wysyłane do klientów. Jeśli ktoś nie chce dla danej transakcji tworzyć strony, to w transakcji na drugiej bodajże zakładce jest na dole przełącznik umożliwiający wyłączenie obsługi strefy dla tej transakcji. Linki do Strefy pojawiają się w podglądzie na dole w module transakcje. Jeszcze raz podkreślę... strony Strefy Sello są tworzone dla transakcji pochodzących z Allegro (w aktualnej wersji).

Link to postu

Trzecia sugestia dotyczy grupowania transakcji. W tym momencie mam wybór naliczania albo najwyższej kwoty transportu, albo sumy. Chciałbym też mieć możliwość wybrania najniższej kwoty, albo podania własnej kwoty dla grupy. Często mamy promocje, że przesyłka dla większej ilości jest gratis i muszę zmieniać to ręcznie.

z tego co pamiętam mamy już podobne zgłoszenie,  ale na tą chwilę nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące realizacji

na tą chwilę można korzystać z opcji Odliczenie/Doliczenie  - (odejmując koszt transportu)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...