Skocz do zawartości

Dodatkowe pola opisu przedmiotu

Polecane posty

Brakuje mi funkcjonalności wprowadzenia kilku pól do opisu towaru - obecnie jest tylko jedno i całość muszę wstawić do szablonu w jednym miejscu. A ja chciałbym szablon, w którym różne informacje o towarze są w różnych miejscach - np. na górze ogólny, "marketingowy" opis towaru, w innym miejscu szablonu dokładną specyfikację techniczną (wymiary, skład, szczegóły gwarancji) itp. Teraz można to obejść, ale trzeba dla każdego towaru tworzyć osobny szablon, co jest trochę bez sensu i przeczy koncepcji szablonów. Co prawda są pewne pola (np. producent, strona www), które można wstawiać do szablonu, ale brakuje mi do kilku ogólnych pól tekstowych (najlepiej akceptujących składnię HTML).

Link to postu

ktoś niedawno podał podobną sugestię, ale rozszerzył to na opis pobierany z Subiekta... bo trzeba to wziąć pod uwagę.

 

Pomysł był taki, aby w opisie towaru (czy to z Sello czy z SGT) można było definiować pola, np

 

[WSTEP]

tu jakis opis towaru wstępny

blablabla

[/WSTEP]

[sPECYFIKACJA]

blabalbla szczegółowy opis

blablabla

[/sPECYFIKACJA]

 

coś na tej zasadzie. Oczywiście można by w Sello umieścici po prostu kilka pól, jednak nie ma takiej możliwości w Subiekcie, a dużo osób stamtąd ciągnie opisy towarów. Co Wy na to?

Link to postu

Brakuje mi funkcjonalności wprowadzenia kilku pól do opisu towaru - obecnie jest tylko jedno i całość muszę wstawić do szablonu w jednym miejscu. A ja chciałbym szablon, w którym różne informacje o towarze są w różnych miejscach - np. na górze ogólny, "marketingowy" opis towaru, w innym miejscu szablonu dokładną specyfikację techniczną (wymiary, skład, szczegóły gwarancji) itp. Teraz można to obejść, ale trzeba dla każdego towaru tworzyć osobny szablon, co jest trochę bez sensu i przeczy koncepcji szablonów. Co prawda są pewne pola (np. producent, strona www), które można wstawiać do szablonu, ale brakuje mi do kilku ogólnych pól tekstowych (najlepiej akceptujących składnię HTML).

 

 

no właśnie miałem prosić o dokładnie to samo

też by mi się BARDZO przydało

 

Link to postu

ale czemu akurat 3?

Każdy powinien moc stworzyć sobie dowolną ilość o dowolnych nazwach i powinno mieć to odzwierciedlenie w tagach. To jest dla mnie uniwersalność ;)

 

Jeszcze bym zrobił by pole z sello można było samemu powiązac z polem z subiekta.

Np. Tworzymy pole1 i wiążemy go z polem "uwagi" albo "www"

 

I jeszcze jedno: czy będzie możliwe osobne formatowanie takiego tekstu?

 

Aha no i warto by coś zrobić z wyborem kategorii.Np. wystawiamy 1 produkt w 5 rozmiarach, każdy w innej kategorii. Teraz musimy zrobić 5 szablonów i każdą aukcje przepuścić osobno przez pojedynczy szablon. To jest bez sensu i niezgodne z ideą szablonów. W szablonie powinno dać wybrać się kilka kategorii w których chcemy wystawiać te przedmioty.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...