Skocz do zawartości

drukarka igłowa - problem

Polecane posty

Witam

 

Mam nową ładną drukareczkę igłową OKI ML3320. Próbowałem robić wydruki z sello i pojawił się problem. Jeśli ustawię drukarkę i dam do drukowania tylko jeden wydruk to jest OK, ( po ustawieniu marginesów spod sello ). Problem jest jak jest więcej niż jeden adres - robi wtedy tak : drukuje jeden adres wysuwa papier z 40 cm drukuje następny itd.Czyli jak wiadomo marnuje od cholery papieru i zresztą trafia  poprawnie tylko w pierwszy adres.

Czy to wina programu czy ustawień drukarki ?

I jeszcze jedno cały czas drukuje czcionką 10 jak zmienię w drukarce na inną większą  to i tak po daniu opcji drukuj drukuje 10.

 

Ma ktoś jakiś patent jak to ładnie poustawiać ?

 

Pozdrawiam

Witek

Link to postu

Wysuwanie papieru to chyba jednak blad sello. Probowalem roznych rad kore sa gdzies na forum i nic nie pomoglo.

Wtedy wydawalo mi sie ze wina zely po stronie serwera(linux), ktory udostepnia drukarka, ale gdy drukarka jest udostepniona z XP jest dokladnie do samo.

Nie pozostaje nic innego jak czekac na nowa wersje sello i obicany nowy modul wydrukow.

Link to postu

u mnie tez  nie za bardzo działa, niby wszystko zrobione wg opisu który zanlazłem, w ustawieniach drukarki rodzaj papieru - druki pocztowe a i tak wywija tym papierem. Poradziłem sobie przestawiając w drukarce długość papieru na 5". Wygląda ze jest dobrze.

Ale dalsza część problemu - jak zwiększyć czcionkę? próbowałem zmienić w drukarce ale coś nie chce działać. Czy jest to jakoś możliwe ? Czy też trzeba czekać na nową wersję sello  ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...