Skocz do zawartości

Błagam o miniaturki

Polecane posty

Pracuję z biżuterią i nie wyobrażam sobie pracy bez katalogu obrazkowego.

Wiele wzorów nie jestem w stanie rozpoznać z opisu, gdyż biżuteria ma wiele różnych wariantów. Miniaturki by bardzo pomogły w module aukcji oraz w module towary.

A skoro już w module towary, to również na wydrukach i mamy kolejną potężną funkcjonalność Sello - SKOMPUTERYZOWANY KATALOG PRODUKTÓW.

Skoro i tak trzeba zbudować ten katalog w module produkty, żeby właściwie wiedzieć co się sprzedało (problem produktów jednorazowych) to dodanie do tego katalogu miniaturek byłoby takim bonusem za potężną pracę, jaką trzeba wykonać, żeby właściwie zacząć w pełni korzystać z Sello.

 

Pozdrawiam

Darek

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Ja również przyłączam się do prośby. Wielkim udogodniem w sello byłaby możliwość podglądu miniaturki w zakładkach szczegóły aukcji w Akcjach, szczegóły transakcji w Transakcjach oraz szczegóły w Paczkach. Sprzedaję na akcjach bieliznę. Nazwy aukcji są bardzo podobne, przy 300 aukcjach nie ma możliwości spamiętania wszystkich towarów. W momencie szykowania towaru do wysyłki muszę za kazdym razem klikac na link do strony aukcji żeby zobaczyć miniaturkę lub sprawdzać w towarze zakładkę zdjęcia. Przy większej ilości jest to bardzo czasochłonne i co najgorsze łatwo o pomyłkę. Pozdrawiam serdecznie.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

co tam miniaturki... ja już od 22 próbuje aukcje wystawić i program się wysypuje.... (ściągnięte łatki, aktualizacje i inne takie proponowane przez beztroską Panią Ingę.... ) w miedzy czasie część aukcji, które miałem zapisane w innym programie do obsługi wystawiło się bez problemów... na to g... Sello srello wydałem 100 zł i się poddaję - lepiej zapisywać sobie to na kartce niż w tym "programie" !! >:(

Link to postu

gdyby Pani Inga była beztroska, to raczej nie starała by się pomóc(?) ;)

 

Jeśli Sello się wysypuje to jest zazwyczaj dosyć prosta sprawa. Tworzą się pliki ze zrzutem pamięci, które można do nas wysłać - wtedy taką sprawę staramy się rozwiązać na bieżąco (jeśli się da, bo w niektórych przypadkach jest to trudne lub niemożliwe).

 

Gdyby u nas Sello wysypywało się na jakiejś operacji to dokonalibyśmy stosownych poprawek. Jednak oczywiste jest, że różni ludzie, różne systemy, mają różne problemy, których nikt nie jest w stanie powtórzyć w warunkach laboratoryjnych.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...