Skocz do zawartości

Notatka z priorytetem

Polecane posty

Tak sobie wlasnie mysle ze do notatek przydalby sie jakie priorytet.

Ogolnie nie wszystko w sello sie miesci na standardowej lapotopowej rozdzielczosci. Notatki sa na samym dole i nie widac ich na pierwszy rzut oka, a zeby zobaczyc trzeba sobie przewinac okienko. Nic w tym zlego. W sumie u mnie w notatkach w wiekszosci sa to notatki ze strefy od klientow typu "prosze za pobraniem" itp. Nie sa to z mojego punktu widzenia istotne notatki, bo jak juz zaznaczylem ze pobranie to jest i tyle.

Zdarzaja sie jednak notatki ktore sa duzo wazniejsze np "prosze wyslac nie wczesniej niz...". Ta notatka jest bardzo wazna i przydala by sie mozliwosc nadania jej priorytetu.

Taki priorytet nie mialby robic nic innego jak wyswietlic notatke na samej gorze w szczegolach tranzakcji/paczki, tak zeby bylo ja widac odrazu jak sie kliknie na tranzakcje/paczke.

 

Czy to jest do zrobienia? Przyda sie komus oprocz mnie?

Link to postu

Hmmmm... zanczek moglby byc, ale jak tych znaczkow bedzie za duzo to przestaniemy je zauwazac.

Recznego przeuwania notatek jakos nie moge sobie wyobrazic. Jak by to mialo dokladnie dzialac? Kiedy bysmy przesuwali notatki?

Ja mam na mysli cos takiego, ze jak zaznaczymy ze notatka ma priotytet to zobaczymy ja w szczegolach transakcji/paczki na samej gorze jeszcze przed wszelkiemi danymi. To nam zaoszczedzi czasu i pracy jak np zobaczymy notatke o tresci "wyslac 30 lipca", bo poprostu przestniemy sie ta tranzakcja odrazu interesowac.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...