Skocz do zawartości

Towary i wystaw na aukcji z szablonu

Polecane posty

Witam!!!

Powoli przestawiam się na Sello i trochę bym go pozmieniał :)

 

Skoro stworzyliście taką zakładkę jak Towar to przydałoby się, aby była bardziej użyteczna niż wyświetlanie kilku informacji (na aukcjach, w tranzakcjach itd).

 

Marzy mi się opcja PEŁNEJ SYNCHRONIZACJI zakładki towary z zakładką Szablony.

Coś w stylu funkcji makrokodów znanej z Pajączka 5 NxG Pro.

 

W zakładce danego towaru mogę samodzielnie zdefiniować różne jego atrybuty [a1], [a2] i przypisać im konkretne wartości. Następnie umieścić w odpowiednich polach szablonu aukcyjnego te atrybuty [a1], [a2], dzięki czemu po kliknięciu "wystaw na aukcji z szablonu" miałbym gotową, wypełnioną opisami aukcję.

 

Może opiszę to na konkretnym przykładzie. Handluję obuwiem.

Dodaję nowy model czółenek. Oprócz opisu potrzebuję dodać pole materiał, rozmiar, długość wkładki, napisy reklamowe, kod galerii itd. Więc tworzę własne tagi [opis], [materiał], [rozmiar], [długość], [kod_galerii]. Do tagów/zmiennych wpisuję odpowiednie dane.

 

Teraz dostosowuję szablon aukcyjny i w odpowiednich miejscach wpisuję [opis], [materiał], [rozmiar], czy [kod_galerii].

 

Przechodzę do towaru i klikam Wystaw na aukcji z szablonu - dzięki temu mam gotową, uzupełnioną wszystkimi danymi aukcję :D

 

Będę chciał zmienić szablon - aukcji - nie ma sprawy - zmieniam jeden szablon i wszystkie aukcje mam poprawione :D.

 

Chcę wystawić towar z różnych szablonów i sprawdzić, który lepiej zarabia - nie ma problemu - tworzę jeden nowy szablon. Wpisuję własne tagi i gotowe :) Resztę za mnie robi Sello.

 

 

Stworzylibyście najdoskonalszy system tworzenia aukcji - pełne rozdzielenie opisu od szablonu ---> łatwość zmiany szablonu, czy wprowadzenia motywów sezonowych itd.

 

 

Przyjrzałem się ponownie Sello i coś takiego jest - "autotekst", ale wystarczy odrobinę rozbudować tą funkcję i będzie SUPER :). W sumie to chodzi o jedno - o dołożenie możliwości samodzielnego definiowania pól autotekstu :)

 

Pozdrawiam

kwazik

 

 

Link to postu
  • 10 miesięcy temu...

sugestia bardzo cenna i warta realizacji. Pewnie chwilę to jeszcze zajmie zanim rozbudujemy system tagów (autotekst), bo jest parę rzeczy które czeka przebudowa mniejsza lub większa.

 

Witam. I co z tym autotekstem? Problem poruszany już w zeszłym roku i nic. Ja przyznam że takie ułatwienie bardzo mi by się przydało. Przy dodawaniu na raz 120 towarów które mają prawie że identyczne opisy różniące się jedynie wagą, rozmiarem, pochodzeniem, kształtem itp. takie ułatwienie pozwoliło by mi zaoszczędzić ponad połowę czasu na dodawanie towarów. A jak wiadomo czas to pieniądz.

Link to postu
  • 3 lata później...
  • 3 miesiące temu...

łapkę podnoszę w górę. Wspomniana funkcjonalność nie tyle by przyśpieszyła co odchudziła by sello. Aktualnie posiadamy 3 tysiące szablonów

 

do tego dopnę jeszcze aby sello pobierało wskazane cenny z subiekta nie tylko jeden poziom cen ale ten co wskażę.

 

Proszę o wprowadzenie w tym roku... (mowa o 2013) czy zbyt dużo sobie zażyczyłem ?!? 

Link to postu

Jest szansa, że dodatkowe pola własne w towarze się pojawią. Początkowo były przydzielone do wersji 1.13 z dopiskiem "jeśli wystarczy czasu" - niestety nie wystarczyło. W 1.14 mamy zaplanowane aktualnie inne prace, które nie do końca wynikają z samego rozwoju Sello, a o szczegółach których na razie pisać nie mogę ;) - w tej chwili trudno oszacować czy będzie tam czas na pola własne. W każdym bądź razie funkcjonalność będzie realizowana jako jedna z pierwszych.

 

Co do poziomów cen, wielu magazynów itp - również jest szansa, że zostanie to zrealizowane.

Link to postu

W 1.14 mamy zaplanowane aktualnie inne prace, które nie do końca wynikają z samego rozwoju Sello, a o szczegółach których na razie pisać nie mogę ;)

 

Czyli kolejny "partner" typu paczkomaty, który wymaga by jego obsługa była na już wprowadzona ? :) No chyba że szykujecie jakiś zajefajny update typu przycisk do parzenia kawy... przydał by sie

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...